4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Arkadaslar yardım.

Yeni Üye

Arkadaslar yardım.

Arkadaslar Merhaba bu gün izmirde iyi bir saç ekim merkezine Mezoterapi yaptırmak için gittim ama saçlarımı sağlıklı olduğunu dökülme nin normal olduğunu genetik dökülme nin sayıyla değil yerine cikmamasiyla alakali olduğunu söylediler ve yapmaya gerek duyulmadi resmen yeniden doğdum gerçekten bu dogrumudur bu arada saçımda bi açılma yok

Kısmen doğru ancak yerine gelip gelmediğini hemen anlayamazlar saçınızın geçmişine hakim olmadan bunu demeleri yanlış olmuş erkek tipinde uzun süreler saç üretimi bir seviyede direnip mevcut görüntüyü bozulmamasını sağlayabilir ancak geri gidiş çok aniden ortaya çıkabilir ya da gözünüz aynaya alışacak şekilde yavaşta gelişebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısmen doğru ancak yerine gelip gelmediğini hemen anlayamazlar saçınızın geçmişine hakim olmadan bunu demeleri yanlış olmuş erkek tipinde uzun süreler saç üretimi bir seviyede direnip mevcut görüntüyü bozulmamasını sağlayabilir ancak geri gidiş çok aniden ortaya çıkabilir ya da gözünüz aynaya alışacak şekilde yavaşta gelişebilir.
    bende aynen öyle oldu farketmedim seyreldiğini her şey aniden oldu açılmalar falan dikkat etsin daha açılma olmayan arkadaşlar.minyatürleşme incelme falan varsa önleminizi alın
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Yeni Üye
    Ailemde dökülme yok günlük dökülmem bazen hiç olmuyo banyoda da 30 40 tel kadar gidio bunu nasıl anlarim