Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Revita Şampuan

Yeni Üye

Post Revita Şampuan

İyi günler arkadaşlar Revita Şampuan hakkında bi başlık göremedim ben de yerli yabancı forumlarda brz araştırarak bu şampuanın 925 ml.lik büyük boyundan (daha ekonomik oluyor) aldım ve 15 gündür kullanıyorum (20 gün önce Koray Hocada ekim yaptırdım), daha önce kullanıp fayda sağlayan tecrübeli arkadaşlar var mıdır? Forum gerçekten çok faydalı emeği geçen herkese tşkrler.

İçeriği : Apple Polyphenol (Procyanidin B2 & C1), Copper Peptides, Spin Traps, Ketoconazole, Rooibos, MSM, Caffeine %4, Carnitine Tartrate, Amino Acids, Emu Oil, Biotin

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçeriği eğer gerçekten bunları içeriyorsa kullanmaya değer. Gerçekten çok iyi etkenler var. SLS yoksa bence ekim arkasına kullanılabilir. Ama şampuandan çok absürt sonuçlar beklememek lazım. Her zaman söylediğim gibi, ekimin arkasına en mnatıklı olay minox.
    Konu anl tarafından (11.08.2015 Saat 09:54 ) değiştirilmiştir.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yeni Üye
    SLS SODIUM LAURY SULFOCETATE ise var gibi görünüyor, şişenin üzerinde yazıyor, zaten ekim sonrası 12. günde falan başladım.
    Saç Ekim 2009
    Saç Ekim 2015 Temmuz Koray E.
    Finasterid+Biotin+Xpecia+Revita Şampuan
    Miracle Losyon
    Revigen Vinofili

Yeni Üye
    Yok yok zaten içinde

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  rev1.png
Görüntüleme: 180
Büyüklüğü:  880.0 KB (Kilobyte)
ID:	2318
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi revita.png‎  
    Saç Ekim 2009
    Saç Ekim 2015 Temmuz Koray E.
    Finasterid+Biotin+Xpecia+Revita Şampuan
    Miracle Losyon
    Revigen Vinofili

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Hasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler arkadaşlar Revita Şampuan hakkında bi başlık göremedim ben de yerli yabancı forumlarda brz araştırarak bu şampuanın 925 ml.lik büyük boyundan (daha ekonomik oluyor) aldım ve 15 gündür kullanıyorum (20 gün önce Koray Hocada ekim yaptırdım), daha önce kullanıp fayda sağlayan tecrübeli arkadaşlar var mıdır? Forum gerçekten çok faydalı emeği geçen herkese tşkrler.

İçeriği : Apple Polyphenol (Procyanidin B2 & C1), Copper Peptides, Spin Traps, Ketoconazole, Rooibos, MSM, Caffeine %4, Carnitine Tartrate, Amino Acids, Emu Oil, Biotin
    Icerik olarak en sade basit urunler kullanmak lazim.Ben Uc aydir nerdeyse hic sampuan kullanmiyorum.Saclari kisa kestirdim sadece sabunla yikiyorum.Sampuanlar saclari cansizlastirip inceltiyor.Onun oncesinde bioxcin sampuan kullaniyordum.Bir seneden uzun suredir normal sampuan kullanmadim.Sac kremi felan asla kullanmayin.Full kimyasal urun bunlar.Sacada zerre faydasi yok.Bioxcinde bunun icinde.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

13 gündür 2 günde 1 olmak üzere kullanıyorum,banyıda 100 tel belki daha fazla döküyor çoğunlukla da normal uzunluktan kısa saçları.

ne yapmalı devam mı etmeliyim, bırakmalı mıyım ?

Ben de kullanıyorum aynı şampuanı yaklaşık 1 aydır ama dökülmeye karşı herhangi bir etkisini görmedim açıkçası bitmesini bekliyorum zaten az, çabuk biter ya da beklemeden değiştirebilirim de belli olmaz.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçeriği eğer gerçekten bunları içeriyorsa kullanmaya değer. Gerçekten çok iyi etkenler var. SLS yoksa bence ekim arkasına kullanılabilir. Ama şampuandan çok absürt sonuçlar beklememek lazım. Her zaman söylediğim gibi, ekimin arkasına en mnatıklı olay minox.
    İçeriği süpermiş gerçekten Kesinlikle bu şampuanı alıyorum eğer günlük kullanımsa şampuan değiştirmeye gerek kalmaz bence düşündüğüm bütün etkenleri koymuşlar

Özellikle genetik tip dökülmelerde şampuanlardan fazla fayda beklemek doğru olmaz kardeş . Ödediğin 80-90 Tl para ile elde edeceğin etkiyi kıyaslaman lazım. Şampuanlara bu kadar para bayılmak yerine aynı parayı losyonlara harcaman durumunda şampuanlara kıyasla gözle görülür sonuçlar elde edeceğini düşünüyorum. Ayrıca içerisinde SLS (sodium laureth sulfate) bulunuyor olması da ayrıca konuşulması gereken bir dezavantaj.
    Konu saçmasaç tarafından (09.03.2016 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Bende içeriğine , ürün danışma hattında ki görevlinin söylediklerine ve ürünün tanıtımına aldandım ama sonuç şimdilik hüsran.Beklentim de belli mevcut saçı korumak için önlem almaya çalışıyorum ama banyoda 100 yakın saç teli.

danışma hattındaki görevli ilk kullanımdan itibaren 4-5 tele inecek dedi ordan anlamalıydım zaten , görevlinin ürün hakkında bilgisinin yetersiz olduğunu hatta revita nın dökülme agresif değilse erkek tipi dökülmeyi yenebileceğini bile söyledi.

Acaba diyorum dökülenler zaten çoğunlukla zayıf ,kısa saçlar yerine daha iyisi mi gelecek heralde kendimi avutuyorum.

Sayfa 1/3 123 SonSon