Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
74 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Poliphine Saç Dökülmesi Şampuanı Önerisi İsteyenlere

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sabah itibari ile saç yıkamasını dermoday ile 2 sefer yaptım.Hemen ardından yeni aldığım Pordhip şampuanı kullandım..Elime ilk sıktığımda krem gibi bi formu vardı,elimde akmadı öylece kaldı..Kendi kendime bu nasıl saçta köpürecek diye düşünürken,,saça uyguladığımda saçta tıpkı zeytinyağı gibi çok rahat aktığını kaydığını ve temizlediğini ve çok güzel yumuşak köpürdüğünü gördüm..Hayret ettim...
    Yani şöyle söyleyeyim,diğer şampuanlarla saçı temizlerken meydana gelen sürtünmenin 3 te 1 i meydana gelmiyor..elimle saçı şampuanlarken adeta ellerim saçlarımın arasından çok hızlı kayıyor..sanki hiçbir sürtünme kuvveti yokmuş gibi...öyle bir hissiyat verdi bana...Bakalım ilerleyen günlerde daha net sonucu alırız... Ama farklı olduğu her açıdan belli...

Banned
    deneyin ve farkı görün çamur gibi bir şampuan olması bile insanı heyecanlandırıyor doğal olduğunu anımsatıyordu bana ve duştan sonra 1 gün boyunca tatlı kokusu gitmiyor.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoxcam 1 saat önce yine kullandım banyoda,,,çok tatlı köpürüyor,,sanki el saç derisinde kayıyor böyle,,,o çamur gibi köpük,,,çamur değilde hani böle türk kahvesinin köpüğü olurya,,aynı öyle köpürüyor ve acayip hoşuma gitti...ilk temizlemek için dermoday,,,arkasından 2 sefer poliphinle saçımda 5 er dakka bekleterek kullandım...Ve çok az bir kısmı,mesela fındık ile ceviz arası bir büyüklükteki şampuan tüm kafayı fazlasıyla köpürerek temizliyor...Yani bu şampuan herhalde 2-3 ay rahat gider...Tabi ben her işte aşırı olduğum gibi bundada aşırı davranıp 1,5 ay dayanır bana anca..

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eczaneye konazol almaya gitmiştim onda sls yok sanıyordum kutuya baktım sls yok falan demiyordu ben yarın gelirim dedim evde baktım ketoralde sls yok diye buldum
    Ketoral aldım bunda da sls yoktur demiyor vardır da demiyor

Moderatör
    Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    varsa bile nizoral kadar yok bence nizoral bir acayip köpürüyordu yahu
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerik kısmında sls sles filan yok mu ? Yoksa yoktur o zaman.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam ben sadece konazol kullanıyorum saç öyle gıcır gıcır ve zor taranıyor. Bunun yanında başka bi şampuanda kullansam iyi olacak. Poliphın şampuanı eczanede bulabilir miyim? Yada başka bi şampuan önerirseniz onu alırım

Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam ben sadece konazol kullanıyorum saç öyle gıcır gıcır ve zor taranıyor. Bunun yanında başka bi şampuanda kullansam iyi olacak. Poliphın şampuanı eczanede bulabilir miyim? Yada başka bi şampuan önerirseniz onu alırım
    poliphini deneyebilirsiniz açıkcası kullanmasamda henüz içeriği ve geri dönüşleri ile güvenimi kazanmaya başladı. Bir sonraki şampuan tercihim olacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Peki teşekürler. Eczaneye bakarım yarın. Bulamazsam netten siparis veririm.

Banned
    sls falan hikaye arkadaşlar ya.bazı insanlar sacını 2 hafta yıkamıo yada en dandik market şampuanı ile falan yıkıyolar.gene dökülme yok.dışardaki şarapcılar ac gezio vitamin çinko falan aldıkları yok.saçı bizden daha gür.genetik saglamsa sac durur.deilse havadan nem kapar

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon