Sayfa 1/8 123 ... SonSon
74 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Poliphine Saç Dökülmesi Şampuanı Önerisi İsteyenlere

Banned

Poliphine Saç Dökülmesi Şampuanı Önerisi İsteyenlere

Buradaki herkes biliyor ki şampuanların saç dökülmesindeki etkileri %5 i geçmez ama ben gene de google da arama yapan ve bu sorundan muzdarip arkadaşlarıma hem kaliteli bir şampuanı önermek hem de bu forumla tanışmalarını sağlamak için bu konuyu açıyorum Tabi ki forumda şampuanlarını değiştirmek isteyenler ve kullandıkları şampuandan memnun olmayanlar için de açılmış bir konudur.

Şampuanınımızın adı Poliphin'dir. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım ve uzunca bir süre kullandım. Benim şahsi izlenimlerim; oldukça hafif bir şampuan olması, içeriğinin mükemmel olması, kokusunun güzel olması, içerisinde silikon paraben sles sls gibi maddelerin bulunmaması ve az da olsa kafa derisini beslemesi oldu. Yani gayet memnun kaldığım çok pahalı olmayan ve mutlaka denenmesi gereken bir şampuan diyorum. Yalnız başınızı yıkarken atlenizi falan çıkarın çünkü şampuan çamur gibi ve atletinizde kara leke bırakıyor. Tabi suyla yıkadığınız zaman geçen bir leke Şimdi ürünün tanıtım yazısını sizlerle paylaşıyorum.

Dünyada ilk defa üretilen susuz şampuan!
    Bildiğimiz bir başka nokta ise satılan bu şampuanlar içerisine %1 özüt koyularak bitkisel özütlü şampuan olarak piyasaya sunulmasıdır. Satışı gerçekleştirilen bu şampuanların %78’i su olup maliyeti 2 TL’yi aşmamasına karşılık piyasada 24 TL’den satılmaktadır. Poliphin şampuan’ı diğer şampuanlarla karşılaştırdığımız zaman birçok üstün yönünü görebiliyoruz. Öncelikle diğer şampuanlarda kullanılan %1 lik özüt poliphin şampuanda %45 oranındadır. Bunun dışında en önemli özelliği su kullanılmadan üretim yapılmasıdır. (Dünyada ilk defa üretilen susuz şampuan Polıphın şampuandır) poliphin şampuan içerisinde 13 çeşit (çörekotu yağı, susam yağı, badem yağı, kantaron yağı, jojoba yağı, nane yağı, keten tohumu yağı…..) bitkisel yağ bulunmaktadır. İçerisinde kullanılan kimyasal oranı minumum düzeyde tutulmakta olup köpürücü ve pH ayarlayıcı ve koruyucu kimyasal dışında kimyasal kullanılmamaktadır. Poliphin şampuan içerisinde kullanılan saç yumuşatma özelliğine sahip olan madde yurt dışından gelmekte olup bitkisel özütlerden elde edilmektedir. Ayrıca poliphin şampuanın içerisinde su kullanılmamasından dolayı maliyeti diğer şampuanlara göre oldukça yüksektir.
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  poliphin-sampuan-kullananlar.jpg
Görüntüleme: 281
Büyüklüğü:  9.4 KB (Kilobyte)
ID:	749

Sanırım ürünün sahteleri de var. Ben genelde Botanik eczadan alıyorum. (Poliphin Şampuan 300 ml | Poliphin Ürünleri) benim gibi şampuanı kullanmış olan arkadaşlar da yorumlarını belirtirlerse güzel olabilir

Moderatör
    çörekotu ve nane yağı olması güzel köpürücü dediği sls veya sles'dir sanırım
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Gerçekten bitkisel özler % 45 se ve özütler kaliteli ise kesinlikle alırım sls vs de rahvan gitsin içeriğe ne diyelim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harbiden 10 numaraymis, onumuzdeki ay alacagim bunu insaAllah
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Banned
    büyük ihtimalle içerisinde sls, sles gibi maddeler yok diye biliyorum. Gerçekten kaliteli bir şampuandır. Kullandığınızda kararı hemen vereceksiniz

arkadaşlar bu nizoral kullnıyorum 2 haftadır, haftada 2 kez. Herkes çok faydalı haftada 2-3 kez kullanılmalı diyor ama bana sanki dökülme yapıyor gibi geliyor

Alıntı caxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu nizoral kullnıyorum 2 haftadır, haftada 2 kez. Herkes çok faydalı haftada 2-3 kez kullanılmalı diyor ama bana sanki dökülme yapıyor gibi geliyor
    fazla kullanıldığında ve saçta çok bekletildiğinde saçı yıprattığı doğrudur,hatta saçta çok bekletildiğinde deride soyulma yapıyor bu ketokonazol içeren şampuanlar,ama aralarında en iyisi ketoralın şampuanı bence.

Moderatör
    nizoralde sls'in kralı var ucuz el sabunu gibi köpürüyor bildiğin ketorale geç onda sls yok ve ketokonazol içeren şampuanlar ilk ay dökülme yapabilir öyle bir bilgi var antiandrojen sonuçta
    güncel tedavi:
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    %2spiro+ diane 35 losyon
    arada bir sirkeli su
    haftada 1 dermaroller

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nizoralde sls'in kralı var ucuz el sabunu gibi köpürüyor bildiğin ketorale geç onda sls yok ve ketokonazol içeren şampuanlar ilk ay dökülme yapabilir öyle bir bilgi var antiandrojen sonuçta
    en iyisi k ketoral mü? Ben ne biliyim nizoral iyi diye ben onu aldım Bunların hepsi aynı değilmi yahu. Biz nerden bilelim hangisini almamız gerektiğini

Moderatör
    en iyisi k ketoral mü? Ben ne biliyim nizoral iyi diye ben onu aldım Bunların hepsi aynı değilmi yahu. Biz nerden bilelim hangisini almamız gerektiğini
    internetten araştıracaksınız hepsi aynı değil bunlar medikal şampuan güçlüler slssiz almak daha iyidir şampuan konusunda
    güncel tedavi:
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    %2spiro+ diane 35 losyon
    arada bir sirkeli su
    haftada 1 dermaroller

Sayfa 1/8 123 ... SonSon