Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
74 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Poliphine Saç Dökülmesi Şampuanı Önerisi İsteyenlere

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saça hiçbişey kullanmasak,,bu soruya cevap verilebilir...Ama o kadar çok şey kullanıyoruz ki,hangisi dökülmeyi durdurdu,,hangisi durdurmadı,,ona cevap vermek zor,,,Dökülmeyi durdurdu desek,,aaa bu şampuan dökülmeyi durdurdu derler,,,dökülmeyi durdurmasa diğer losyonlar saç döküyo derler,,,
    Ama çok sevdim ben,çok tatlı bir şampuan,saç yıkamak hiç bu kadar rahat ve zevkli olmamıştı benim için...,,tabi dermoday de çok güzel onuda söyleyeyim,,,ikisini beraber kullanıyorum şimdilik...Dermodayle 1 sefer temizleyip poliphinle kafadı bekletiyorum...Bunla tanışmasaydım kesinlikle dermodayle devam ederdim

Banned
    Alıntı cold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampuan olupta SLS içermemesi imkansız. Her içeriğe inanmayın. saçınızı karbonat ve sirkeyle yıkayın
    ne gibi faydası var ki ? Ayrıca nereye kadar karbonat sirke karışımı hazırlayabileceğiz ki....

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende yaklasık 1 aydır Revivogen kullanıyorum hatta miraclenin indirimde oldugu için verdiği linkte bulmustum sampuanı..Sampuan fena değil ama dokulmeye etkısı yok sadece bıraz dolgun gosterıyor sacı.

Bizim birader BABE marka bır sampuan kullanıyor birkaç aydır losyonuyla beraber fıyatı 70 tl civarı..bayagı memnun.dokulmenın durdugunu soluyor bende deneyecem sanırım.

BABE marka sampuanı duyan oldumu hıc aranızda acaba ?
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermodayi kullananlar dolgun gösteriyor diyen cok oldu bu forumda sanirim dermoday alacagim.Şampuandan tek beklentim günlük kullanıma uygun olması+dolgun göstermesi.Bence bunlardan başka bişey beklememeli.Sırf hemen her gün yıkıyorum diye sabun kullanıyorum ama sık kullanıma uygun ise bunu da kullanirim.Ben içinde sls yok olayinda kelime oyunu oldugunu düsünüyorum cünkü organicum da aynısını söylüyor ama Ales var icinde.Ales de sls ve sles ile eşdeger biseydir muhtemelen.Yok ales masum biseyse de organicumun günahını alıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam sampuanın saç dokulmesıne faydası varmı yokmu bilemem ama , saçın görünüşü açısından büyük öneme sahip..bazı sampuanlar saçları dahad farklı gosterebılıyor olumlu açıdan
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermodayi kullananlar dolgun gösteriyor diyen cok oldu bu forumda sanirim dermoday alacagim.Şampuandan tek beklentim günlük kullanıma uygun olması+dolgun göstermesi.Bence bunlardan başka bişey beklememeli.Sırf hemen her gün yıkıyorum diye sabun kullanıyorum ama sık kullanıma uygun ise bunu da kullanirim.Ben içinde sls yok olayinda kelime oyunu oldugunu düsünüyorum cünkü organicum da aynısını söylüyor ama Ales var icinde.Ales de sls ve sles ile eşdeger biseydir muhtemelen.Yok ales masum biseyse de organicumun günahını alıyorum
    Hocam aynen öyle,,,Dermoday diğer şampuanlara göre çok dolgun gösteriyor saçı ve kimyasal içermediği için sık kullanıma uygun,,zengin içeriği cabası,,,genelde 2. veya 3. yıkamada saçta en az 3-4 dakka bekletmeye çalışıyorum...İlk zamanlarda losyonları falan 3-4 sefer aksatmıştım yani saçıma hiçbişey sürmemiştim şampuandan sonra,,işte o zamanlar farketmiştim saçtaki etkisini,,saçıma suyla bile şekil vermiştim ilk defa,,yani bana öyle gelmişti..canlı ve dolgun görünmüştü bana....
    Ama Poliphinde çok hoşuma gidiyor,,şu an dermodayle beraber kullanıyorum,,dermodayle saçtaki kirin kabasını alıp,,Poliphinle saçta bekletiyorum 5 dakka...Çok tatlı bir şampuan,,dermoday kullanmazsan poliphini tavsiyen ediyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şuan dermoday ve organicum kullanıyorum.. Dermoday çok dolgun gösteriyor evet ama dökülmeye bi faydası olmadı bende..
    Organicum iyi temizliyor, fakat diğer şampuan lardan çok fark göremedim.
    Bu arada denemediğim şamp kalmadı desem yeridir, en dolgun gösteren dermoday oldu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam dermoday sampuanı eczaneden alabılırız değilmi ? fiyatı ne kadar acaba ?
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

botanik eczadan aldım ben...20 veya 22 tl olması lazım..

SaçımınDoktoru Üyesi
    lınk verme sansın varmı hocam.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon