Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
74 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Poliphine Saç Dökülmesi Şampuanı Önerisi İsteyenlere

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sls falan hikaye arkadaşlar ya.bazı insanlar sacını 2 hafta yıkamıo yada en dandik market şampuanı ile falan yıkıyolar.gene dökülme yok.dışardaki şarapcılar ac gezio vitamin çinko falan aldıkları yok.saçı bizden daha gür.genetik saglamsa sac durur.deilse havadan nem kapar
    Evet havadan nem kapıyor. Stres bile kortizolü yükseltiyor ve buda hemen saç köklerinde şak diye reaksiyon oluşturuyor bizdeki saç değil küfede yumurta mübarek...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Anne babam yaşlandı hala saçları var. Evde ipek şampuan kullanılır saçları dönülmez. Bir benim mi genetik bozuk çıktı:-) saçında dökülme başlamayan insan en kötü şampuanıda kullansa dökülmüyor doğru ama bizim döküldüğü için en azından daha az zararlı şampuan arıyoruz.

Moderatör
    o şarapçılarda saçın dökülmemesi muhabbeti alkolün hormon değerleriyle oynamasına baglanmıstı kırmızı şarapta resveratrol var pgd2 inhibitörü alkol zaten hormonlarla oynuyor gidip derbeder olmayın tabi saçı koruycam diye
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Arkadaşlar saç dökülmesini engellemek için şampuandan medet ummayın,kafanızda bikaç dk bekleyen bi madde saç dökülmenizi durdurmaz,burdaki amaç saç derimize uygun ph dengemizi bozmayacak deriyi temizleyecek uygun şampuanı bulmak. Ayrıca ketoral,konazol şampuanlar da hergün kullanmayın,saçı çok yıpratıyor deriyi tahriş ediyor,haftada en fazla 2.

Şampuanı saça 2 defa uygulamak ne kadar doğru acaba? Hergün saçımızı yıkıyoruz 2 defa uygulamak saçı çok yıpratırmı acaba?

Alıntı caxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampuanı saça 2 defa uygulamak ne kadar doğru acaba? Hergün saçımızı yıkıyoruz 2 defa uygulamak saçı çok yıpratırmı acaba?
    Bir yıkamada 2 kez uygulama normaldir bir sorun teşkil etmez.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir yıkamada 2 kez uygulama normaldir bir sorun teşkil etmez.
    teşekkürler cevap için hocam. Bende bu şampuan'ı denemek için alacağım bakalım. Dermoday kullanıyorum ama sanki çok fazla döküyor gibi geldi. Defne sabunu kullanırken bundan daha az dökülüyor gibi hissediyorum. Fakat ilginçtir saçlarada bir o kadar dolgunluk ve hacim veriyor. Kararsızım

şampuan olupta SLS içermemesi imkansız. Her içeriğe inanmayın. saçınızı karbonat ve sirkeyle yıkayın

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampuan olupta SLS içermemesi imkansız. Her içeriğe inanmayın. saçınızı karbonat ve sirkeyle yıkayın
    Karbonatı bilmiyorum ama kireçli suya çözüm olarak 1 litre suya 1 çay bardağı elma sirkesi katıp saçımı onla duruluyorum duştan çıkarken. Saçı baya yumuşatıyor ve parlatıyor.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu şampuan saç dökülmesine iyi geliyor mu peki?
    Kullananlar böyle bir etki gözlemledi mi?

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon