3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Uyguladığım tedavi umarım başarırım

Uyguladığım tedavi umarım başarırım

Merhaba arkadaşlar çok faal yazmasamda 1.5 senedir forumun düzenli takipçisiyim bir çok tedavi denedim bu sürede hem sizede tecrübe olması hemde tavsiyeleriniz için bu konuyu açma gereği duydum.16 17 yaşlarında başladı dökülmem en başlarda şampuan hazır ıslrgan otu suyu gibi yöntemlerle durdurmaya çalıştım dökülmeyi sonra baya bi süre bişey yapmadım sonra saçların gideceğini anlayınca 22 23 yaşımda arayışa geçtim ve internetten hairforteyle xpeciaya denk geldim siteyi okuyunca ve malum doktorun reklamını görüncü baya sevindim dedim oh be varmış dermanı aldım xpeciayla hairfortu kullanmaya başladım o zamanki saçlarım tam istediğim gibi olduğu ve yavaş döküıdüğü için ben bunların işe yaradığını düşündüm başta taki bir sabah uyandığımda birden önden yediğim darbeyle bi işe yaramadığını anlayana kadar.Sonra tekrararayışa geçtim ve burayı buldum forumu didik didik ettim ve duta başlamaya karar verdim 1 ay kadar dut kullandıktan sonra daha hızlısonuç almak için androcura başladım toplamda 6 7 ay androcur kullandım bundan tatmin olmayınca çok bi işe yaramayınca gözümü iyice kararttım başladım dianeyle aldactoneye 1 buçuk ayda bunları kullandım bunlar işe yarıyacak gibiydi ama sürekli kullanılacak ilaçlar olmadığızndan ve yarardan çok zarar vermesinden oral iıaca tevbe ettim.Sonra cell için miracleye yazdım oda sağolsun cell ile seti gönderdi celli kullandım başlarda sonrada seti ekleyince dökülmem durdu başlarda çok sevindim ama sonra özel sebeplerden ve şehir değiştirme durumundan dolayı biraz aksattım tedaviyi yeni düzeni oturtunca tekrarbaşladım setiye ama bu sefer işe yaramadı ve saçlar çekilmeye başladı.Neyse çok uzattım galiba Şimdi uyguladığım tedaviye geçeyim sabah miracleden temin ettiğim minox kafein karışımını akşam seti uyguluyorum 2 günde 1 dermorel iğne ile hergün kuru üzümle çiğ kabak çekirdeği yiyorum acı biber isot çörek otu yiyorum hergün düzenli maydonoz ile taze nane tüketiyorum ve masaj yapıyorum şekeri bıraktım tamamen bunları yaklaşık 1 aydır uyguluyorum umarım başarırım.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oral ilaçlar ömür boyu kullanılacak şeyler değil ki zaten etki de görmemişsin çok garip. Bence ru temin et günlük en az 70 mg kullan. MMM migroslarda etil alkol satılıyor bir de internetten ppg al bununla çöz. Alkol %65 ppg %35. Hiçbirini yapamıyorsan minox ile çöz ama mutlaka tedaviye ekle.

Ru denedim çok düzenli kullanamadım ilerde ekleyebilirim şu an topikal kullandıklarım işe yararsa yeterli gibi.