Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
parası fazla diyorsun sana katılıyorum

ama boşa veriyosun derken katılmıyorum. kadınlar forumuda olmak üzere birçok forumda bu ürünlerin hakkında konuşulan yazılan yalan olamaz. reklamcı olsalar belli olur ama hepsi forum üyeleri
Ben Solgar etkisiz demiyorum beni yanlış anlamışsınız. Boşa para vermek derken solgar etkisi olmayacak anlamında değil aynı etkiyi daha ucuza almak varken daha fazla verilen para anlamında söyledim. Bakın farmakolojide ''eşdeğer'' diye bir tabir vardır. Yani ilaçların etkin maddesi dozajı aynıdır ama üzerinde yazan marka farklıdır. Şimdi örneğin 5mg biotin a markasında b markasında c markasında da 5mg'dır etkin madde aynı eczaneler tarafından birbirinin yerine verilebilir. Şimdi 100'lü 5mg HP Biotin 24 liraya alınabilirken neden gidip 60'lı 5mg Solgar Biotin 60 küsür lira veresiniz demek istediğim bu. Tabi almak isteyen alsın ben sadece bazen görüyorum maddi durumdan dolayı tedaviyi eksik uyguladığını belirten arkadaşlar var onlara yardımcı olmak için belirttim yoksa isteyen gitsin alsın. O aradaki farka destek tedaviler uygulanabilir hatta desteği bırakın o fiyat farkına ana tedavi bile uygulanabilir seti-ru vs. Ama neyse siz solgar almak istiyorsanız alın herkesin kendi düşüncesi. Avrupa'da tanıdığı olan varsa 250'li 10mg biotin 15-20euro arası oradan alsın.