5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

Öncelikle Selamın Aleykum abilerim kardeşlerim Forumda yeniyim , Yaşım 20 Yaklaşık 4 senedir saç seyrekliği problemi yaşıyorum garip olan saçlarım dökülmüyor olması yani günde En fazla 15 tel dökülüyor 5 ayrı dermotoloğa muayene oldum Ailemde olup olmadiğıni sordu ne babamda ne dedemde nede amcamda var anne tarafındada kimsede yok ve Fotoğraflardada goruceksiniz Ön cizgi felan saglam Sadece kafamin ortasinda hafif bi seyreklik var ama oda belli olmuyor ve yan taraflardada seyrelme var çizgi seklinde sanki bi siteye sordum kadın tipi dediler kan tahlillerim normal özel bi sacekim merkezine gittim orda bana prp ve mezoterapi onerdiler saglik okudugim icin bundan yararlanip yaptirdim ama zaten dokulmem olmadigi icin Sadece sac kalitesini artirdi hani kafam cok karisti Ailedeki herkesin saci gür saglam bi bende var oda yanlarda ve kafamin orta bolgesinde Tepe bolgesinin 3-4 cm onunde Erkek tipi degil ama yanların boyle olması canımı sıkıyor ne yapabilirim oncelikle dokulmemden yasayan varmi acaba yardimci olursaniz cok tesekkur ederim iyi günler dilerim
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20170918_171638.jpg‎   20170918_171451.jpg‎   20170918_170941.jpg‎   20170918_170728.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Güzel kardesim sadece saçin kisa oldugu icin oyle gozukuyor seninki tamamen psikolojik cok fazla takmişsin.ilerde iyice okb gibi psikolojik rahatsizlik cikabilir.sac tipin öyle yani

Ergenlik süreci dalgalanmaları olur lokal dengesiz yoğunluklar ancak vertex ve şakakları iyi gözlemle.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ergenlik süreci dalgalanmaları olur lokal dengesiz yoğunluklar ancak vertex ve şakakları iyi gözlemle.
    Hocam Saclarim 4 senedir boyle ne 1adim ileri gidiyor nede 1 adim geri sakaklar tepe bolgesi felan sağlam sadece yanlardaki dertden müzdaripim bu arada tesekkur ederim

Öncelikle tesekkur ederim Hocam 4 senedir saclarimda ne ilerleme var nede gerileme hep busekilde boyle devam ediyor şakaklarda sağlam tepede Anlam veremediğim ve çogu doktorun anlam veremediği bi seyrelme tipi Izmirde Acaba Hic boyle adam akilli bildiginiz isi sadece paraya dokmeyem doktor varmidir ?