5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Saç masajı dökülmeyi hızlandırıyor mu?

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saç masajı dökülmeyi hızlandırıyor mu?

Selam arkadaşlar 4 gündür saçıma gunde 1 sefer 2-3 dakka aralığında masaj yapıyorum ilk yaptığımda baya saçım dölüldü 2. Kez yapışımda gene aynı şekilde dökülme yaşadım 3. Yapışımda birazdaha az ve saçımdaki küçük kıllarda döküldü bugün gene masaj yaptım diğer gunlere nazaran daha az dökülme yaşadım fakat dikkatimi çeken nokta küçük saç kıllarım son iki gündür daha çok döküldü benim anlamadığım saç masajı yani friksiyon işe yarıyormu bunu hiç bir ilaç kullanmadan deneyen varmı birde neden küçük saç kıllarım dökülüyor bu arada yaşım 30 yaklşk 4 yıldır saçlarım dökülüyor ve seyrekleşiyor.

Bir şok etkisi ile biyolojik saati sıfırlar ilk etapta dökebilir çok normal devam ediniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Teşekkürler hiçbir ilaç kullanmadan masaj friksiyon yöntemini devam ettircem bakalım sonuç ne olcak sizleri bilgilendireceğim.

Banned
    minox etkisi devam edin.

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minox etkisi devam edin.
    Minox yada herhangi bir ilaç kullanmıyorum sadece masaj uyguluyorum böyle 1 ay kendimi test edeceğim bakalım dökülme seviyem ne noktaya gelecek