Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: Saçlı deriyi tedaviye hazırlama.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beslenme,sağlıklı yaşama ve yaşlanma konusunda en çok imrendiğim milletler Kore'liler ve Japonlar tabii birçok ürünlerine soktukları domuz mamülleri hariç bir de az uyumaları muhtmelen intiharların üst seviyede olmasının nedeni özellikle Kore bunun yanında sağlıksız Beslenmenin de en büyük müsebbibi Amerika'lılar hem kendilerini hem de bizim gibi 3.dünya ülkelerini zehirliyorlar.
    merhaba cemil hocam

hocam karaciğer temizliğine başlamayı düşünüyorum, 1 aydır beslenme konusunda şeker ve karbonhidrat kısıtlamasına gittim ve cildim baya düzeldi, şimdi karaciğeri biraz temizlemek istiyorum

sizce şu linkteki ürünlemi yoksa legalonlamı çalışmalıyım

https://arifoglu.com/urun/devedikeni...acun-krc/2043/

iyi forumlar

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba cemil hocam

hocam karaciğer temizliğine başlamayı düşünüyorum, 1 aydır beslenme konusunda şeker ve karbonhidrat kısıtlamasına gittim ve cildim baya düzeldi, şimdi karaciğeri biraz temizlemek istiyorum

sizce şu linkteki ürünlemi yoksa legalonlamı çalışmalıyım

https://arifoglu.com/urun/devedikeni...acun-krc/2043/

iyi forumlar
    Merhaba Fatih hocam, ürün deve dikeni ve enginarı birlikte kullandığı için iyi duruyor ama içeriğinde ne kadar slymarin ve cynarin olduğuna dair bir açıklama göremedim o yüzden oyumu legalondan yana kullanıyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba Fatih hocam, ürün deve dikeni ve enginarı birlikte kullandığı için iyi duruyor ama içeriğinde ne kadar slymarin ve cynarin olduğuna dair bir açıklama göremedim o yüzden oyumu legalondan yana kullanıyorum.
    Onunla ilgili kullanım programını nasıl ayarlamak lazım acaba. Miktar, vakit ve açlık-tokluk ile alınmasıyla ilgili bir bilgi olda güzel olur. Yada bu macunu ve legalonu birerkez almak şeklinde de uygulanabilirmi?

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onunla ilgili kullanım programını nasıl ayarlamak lazım acaba. Miktar, vakit ve açlık-tokluk ile alınmasıyla ilgili bir bilgi olda güzel olur. Yada bu macunu ve legalonu birerkez almak şeklinde de uygulanabilirmi?
    Günde 3 defa bir kapsül şeklinde hocam kullanımı başka bir ürüne gerek yok bence bunu alıp kullanmak lazım kişiye göre değişmekle birlikte 3-6 ay arası idealdir.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Günde 3 defa bir kapsül şeklinde hocam kullanımı başka bir ürüne gerek yok bence bunu alıp kullanmak lazım kişiye göre değişmekle birlikte 3-6 ay arası idealdir.
    Hocam mesaj kutunuzu boşaltabilir misiniz bir tane falan?

Boşalttım arkadaşlar.

Banned
    bende eczacıbaşının voonka milk thistle kapsülünü kullanıyorum.fiyatı ideal içeriğide cok güzel

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345