4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Saç derisindeki DHT'nin ölçülmesi

Saç derisindeki DHT'nin ölçülmesi

Arkadaşlar saç derisinde dht ölçen var mı acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Olculebiliyor mu rutinde valla deneysel araştırma yapan biri varsa ölcer de rutinde ölcen olmaz zaten senin sac genetik gidiyor diye. Zamanında bir dr minoxil recete etmisti bir alandan sac almıstı 3 ay sonra tekrar aynı yere tekrar bakacaz demisti yarım yamalak kullanmıstım 3 ay sonra tekrar baktı özel aletle analiz yaptı oo gelisme var velluslar azalmıs anagen saclar artmıs falan demisti muhtemelen kobaylandık o zaman

Alıntı Feridun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olculebiliyor mu rutinde valla deneysel araştırma yapan biri varsa ölcer de rutinde ölcen olmaz zaten senin sac genetik gidiyor diye. Zamanında bir dr minoxil recete etmisti bir alandan sac almıstı 3 ay sonra tekrar aynı yere tekrar bakacaz demisti yarım yamalak kullanmıstım 3 ay sonra tekrar baktı özel aletle analiz yaptı oo gelisme var velluslar azalmıs anagen saclar artmıs falan demisti muhtemelen kobaylandık o zaman
    İlginç. Sonuçta nerde para varsa tıbbi kozmetik orda olur. Bu duruma el atmamaları ilginç. Bana kalırsa çok önemli. O kadar topikal anti-dht kullanıyoruz. Ama saç derisindeki dht'yi ne kadar azalttığını bilmiyoruz.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginç. Sonuçta nerde para varsa tıbbi kozmetik orda olur. Bu duruma el atmamaları ilginç. Bana kalırsa çok önemli. O kadar topikal anti-dht kullanıyoruz. Ama saç derisindeki dht'yi ne kadar azalttığını bilmiyoruz.
    bunların araştırmaları var hocam ama sadece fda tarafından onaylandığı için sadece finasteride üzerine var.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Bu Konudaki Etiketler