62 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Setipiprant Hazırlanması ve Kullanımı

Threaded View

Setipiprant Hazırlanması ve Kullanımı

Merhaba arkadaşlar setipiprant çok değerli ve etkili bir crth-2 antagonisti ve ben dahil bir çom kişi başarı ile kullanıyoruz en büyük artısı hormon etkileşimsiz olması sebebiyle endojrin sistemi asla etkilemiyor hiç bir cinsel yanetki yapmıyor temel bitkisel bir enzimden sentezlenmekte olup çabucak parçalanıp sistemden atılmaktadır. Bu kısa bilgisen sonra asıl konu açma sebebim etkenin hazırlanması hakkında zira bir çok kullanıcının setipiprant hazırlanması hakkında başvuracağı temel bir tarif olması gerekiyordu. Şimdi özet bir kullanım tarifini paylaşıyorum.

SETİPİPRANT KULLANIMI

2.5 ml lik bir şırınga temin edin eczaneden.
    Setipiprant toz kristal bir etken bu öncelikle çözündükten sonra uygulanacak bir etken çözücü olarak alkol elseve ya da minoxidil olabilir hiç biri yoksa 80 c kolonya da olur. Bu çözücü hemen uçması kurumasın diyw birde emilim artırıcı kullanacağız onlarda gliserin ya da dmso.

Şimdi öncelikle setipiprant 3 günlük hazırlanacak en iyi etki için ölçmek içinse günlük 130-150 mg olacak hassas terazi yoksa gelen poşeti dibe düz halde çöktürün 1/4 u 7 ünlük doz tartıda ise 0,900 -1,1 gr olacak yani bu bir haftalık dozdur. Bu dozu gün başı 1.5 ml çözücü hesabıyla 10,5 ml çözücü ile hazırlayacağız (yetmiyorsa günlük 2-2.5 ml de olur) bu 10,5 ml nin 3 ml si gliserin ya da dmso olacak. Ölçtüğümüz setiyi çalkalanmaya uygun ufak bir şişede kapta bu çözücü ile çalkalayıp bir kaç dk da kolaylıkla çözeceğiz daha sonra günde 1.5 ml süreceğiz bunuda 2.5 ml şırıngayı damlalık olarak kullanarak yapacağız. Bana 1.5 ml çözücü yetmiyor saçıma yayılmıyor diyen bir kişi gün başı 2 ml de hazırlayabilir burada da dmso ve gliserini % 25 olarak oran alsın. Şırınga ile enjeksiyon kesinlikle yok ama sadece deriye sürme ve yedirme şeklinde kullanacağız.
    Çözünmüş setipiprantı buzdolabında saklayınız.
    Konu Miracle tarafından (02.03.2018 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .