8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: dökülmem durmuyor yardım..

Yeni Üye

Question dökülmem durmuyor yardım..

haziran ayının başında min-dut a başladım şakaklarda ve önlerde saç çıkışlarım oldu ilk defa ama üstlerde saç dökülmesi fazlasıyla arttı sonra temmuzunun ortasında miracle losyon ekledim ve saç dökülmemde bir değişiklik olmadı. Ağustos ayının başından beri min-dut kullanmıyorum sadece miracleyle devam ediyorum dökülmeyi durdurmak için ama saç dökülmem hala devam ediyor. kaç tel dökülüyor saymadım ama lavaboyu saçlar doluyor her sürüşümde. Yinede miracleyi min-dut kullandığım dönemle kıyaslarsam biraz daha iyi geldiğini söyleyebilirim

(miracle nin içine bi kutu diane ve yarım kutu aldactone ve dekort ampul attım.)

arkadaşlar dökülmeyi durdurabilmem için ne önerirsiniz. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alternatif çözümler düşünün derim; setipiprant,saf kafein,cellagance losyon,oral birtakıp destekler vs seçenek çok,tabii maddi imkanınız varsa.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Hocam minoxilin başlangıçtaki şok dökülmesini yaşamışsın sanırım. Aynı durum bende söz konusu başlayalı beş hafta oldu son iki üç haftadır günde 300-400 tel dökülüyor sanırım sabretmek lazım tedavinden minoxu çıkardığın için bir süre daha bu seyirde devam edecektir dökülmen.

Yeni Üye
    miracle'den başka dökülmeyi durdurmada en etkili tedavi hangisi olabilir?

Yeni Üye
    min-dut 2 ay kullandım hocam ama dökülme hiç azalmadı 2 ay süresince. miracleyle aynı anda kullanırken de öyleydi. Tamam saç çıkarıyor ama çıkarttığından fazlasını döküyordu acilen dökülmeyi durdurmam gerektiği için kestim. yoksa kalan bi avuç saç da gidicekti..

Yeni Üye
    Biraz sabretmek gerekiyor hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam min+dut falan kullanma, varolan saçındanda olursun.İlk başlardaki şok dökülme falan hep hikaye çıkarttığından fazlasını alıyo götürüyo. Kazakcemil kardeşimin dediği tedavilere yönelmen daha iyi olur.

Yeni Üye
    haklısnız öyle yapıcam sağolun