Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: miracle losyon ishal yapar mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi

miracle losyon ishal yapar mı ?

merhaba arkadaşlar geçen gün miracle losyona başladım ama başladığım günün gecesi bir ishal ve mide ağrısı başladı , acaba miracleden mi oldu diye şüphelendim ? daha önce böyle bir yan etki yaşayan oldu mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yatmadan önce çok yemek yeme geçer

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle alakası var. boşaltım ve sindirim sistemini etkiliyor
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hemen her ilaç gastrointestinal yan etki yapabilir ama aldactonun prospektusunda özellikle belirtilmis ishal yapabilecegi. Sonucta saca sürüyoruz ama bir miktar sisteme karısıyor.
    "Gastrik kanama, ülserasyon, kusma, ve diyare gibi gastrointestinal rahatsızlıklar"(Alıntıdır). Bir hafta daha gözlemleyin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle alakası var. boşaltım ve sindirim sistemini etkiliyor
    hocam bu kafaya sürdüğümüz ilaç bile ishal yapacak kadar etki gösteriyorsa , hormonlarımızıda etkiler o zaman

Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu kafaya sürdüğümüz ilaç bile ishal yapacak kadar etki gösteriyorsa , hormonlarımızıda etkiler o zaman
    arkadaşın raslantı olmuş sanırım 1 yıldır kullanıyroum bir kere de kullandım ishal oldum diye birşey olmadı.Yeni başlayanlar herşeyi buna bağlıyolar

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence asıl soru şu olmalı; "bu durum beni çok rahatsız ediyor mu?" şahsi fikrim düzenli tuvalet alışkanlığınız varsa hafif ishal kabız olmaktan daha iyidir. Hormonlara etkisi konusunda bir yan etki görmedim fakat sabahları baş ağrısı yaşatıyor. Her gün 6'da uyanıyorum belki 9-10 gibi uyansam o baş ağrısı da olmayacak. Bu arada miracle'ı 1 yıldır aralıksız kullanıyorum cinsellik vs. konusunda her hangi bir yan etki görmedim. lakin baş ağrısı ve hafif sersemlik etkisi yüzünden tedavimi değiştireceğim.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence asıl soru şu olmalı; "bu durum beni çok rahatsız ediyor mu?" şahsi fikrim düzenli tuvalet alışkanlığınız varsa hafif ishal kabız olmaktan daha iyidir. Hormonlara etkisi konusunda bir yan etki görmedim fakat sabahları baş ağrısı yaşatıyor. Her gün 6'da uyanıyorum belki 9-10 gibi uyansam o baş ağrısı da olmayacak. Bu arada miracle'ı 1 yıldır aralıksız kullanıyorum cinsellik vs. konusunda her hangi bir yan etki görmedim. lakin baş ağrısı ve hafif sersemlik etkisi yüzünden tedavimi değiştireceğim.
    hocam peki cinsellik konusunda hormonal bir etki yapmadığını nasıl anlıyorsunuz ? hastaneye gidip test yaptırdınız mı acaba ? sperm hormon testleri falan yapılıyor sanırım , ben bu konularda çok tedirgin oluyorum , topikalde kullansak sonuçta derimizin içine geçip azda olsa sistemimize karışıyor bu ilaçlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam bugünde sanki kasıklarımda biraz ağrı var gibi hissediyorum , psikolojikte olabilir ama bilemiyorum geçen gün squat yapmıştım ondan da olabilir

Aşırı dinlemeyin kendinizi ters placebo yapıyorsunuz alakasız sebepli sorunları başka şeylere yüklüyorsunuz bir sorun varsa zaten gözünüze sokar metabolizma.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/2 12 SonSon