Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Avodart, Proscar ve Minoxil kullanıyorum dökülmem durmuyor?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu reflex hyperandrogenizm denen mevzu çok saç götürüyor, gözlemlendiği takdirde muhakkak önüne geçilmeli. 2 yıl finasteridle saçımı gayet iyi götürüyorken birden sivilcelenmeler, yağlı cildi gördüm başta. Şakaklar geriledi, saç dökülmesi arttı. Kesinlikle bunun yüzünden. Miracle Losyon da yoktu tedavimde o dönem.

Yaklaşık iki ay önce finasteridi Pazartesi/Çarşamba/Cuma düzenine göre almaya başladım. Miracle Losyon ekledim tedavime ve işe yarayacağına pek emin olmasam da nane çayı içmeye başladım.

Kesinlikle öneririm kayıplarım olacağından korkarken durumum iyiye gidiyor. Yine aynı düzende Pazartesi/Çarşamba/Cuma sabahları Miracle Losyon'u kullanıyorum zira kendi uydurduğum mantık şu, akşamında finasterid içtiğim için ertesi gün dht'nin saça olumsuz etkisini baskılayacağını düşünüyorum fakat bir gün daha geçince ne kadar etki kalır bilmediğimden sabahları sıkıyorum miracle losyonu. Minoxili de arada kullanıyorum. Daha iyiyim, kesinlikle öneririm.
    2 günde 1 0.25 mg 1 yıl kullandım sonrasında bıraktım.yüksek testo beliirtileri sivilceler, ön hattın gerilemesi falan kaybolmuştu.gayet başarılıydı.ancak bu sefer düşük testo düşük dht enerji kaybı halsizlik yaptı.yüksek testo düşük dht ye karşı yama görevi görüyor.olmuyor anlıyacağın hocam
    Tedavim;

Yeni Üye
    Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 günde 1 0.25 mg 1 yıl kullandım sonrasında bıraktım.yüksek testo beliirtileri sivilceler, ön hattın gerilemesi falan kaybolmuştu.gayet başarılıydı.ancak bu sefer düşük testo düşük dht enerji kaybı halsizlik yaptı.yüksek testo düşük dht ye karşı yama görevi görüyor.olmuyor anlıyacağın hocam
    Görünüşe bakılırsa Avodart kullandınız. Peki ek olarak başka bir şey var mıydı? Ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Dökülme şöyle böyle gidiyor. Finasteride sonrası azaldı gibi ama tam da bitmiş sayılmaz. Seyrelmeyle şıklaşma arasında gidip geliyorum. Avodart uzun zaman sonra etki ediyor diye okumuştum.

Yeni Üye
    Hangi bircogu galibiyetle cikti ? . Basit mi mucize ? . Basitse bu kadar kellikle ugrasan sac dokulmesiyle hayata lanet eden insan var. Sirketinizi kurup ilacinizi piyasaya surun siz de zengin olun millet te kurtulsun.

Saclari dokmemek icin veya 2 gidim cikarmak icin 40 takla atan tonla adam varken boyle konusmalar sinir bozmaktan baska biseye yaramiyor.

Yeni Üye
    Bugün minoxidil'e Miracle losyon ekledim. Koku var evet, ama pek belli olmuyor. Etkiye gelince farkını hissediyorum. Saç ağır ve dökülme varken onu kullandığım zaman kökleri hafifliyor. Muhtemelen dht yi uzaklaştırıyor. Finasteride ve Dutasteride bile bir yerde açık veriyor. Gerisini siz düşünün.

Yeni Üye
    Konuyu güncelliyorum.
    Saçlarım başlıkta belirttiğim tedavi ile 300-400 tele kadar dökülmeye tekrar başlamıştı, bir kaç gün önceye kadar da devam ediyordu. Son iki gündür dökülmem bıçak gibi kesildi.

Tedaviye minox-dutas ve Miracle yaptım. Yanına birde ek olarak ısırgan, yakı ve karanfil losyon yaptım. Proscar her gün, Avodart haftada 2 defa devam ediyorum. Losyonları sabah akşam hepsinden bol kullanıyorum. Sorusu olan sorabilir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123