25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Avodart, Proscar ve Minoxil kullanıyorum dökülmem durmuyor?

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mucize değil hocam neden olmasın güncel kalın

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mucize değil hocam neden olmasın güncel kalın
    Etki olarak ileri derecede kullandığımdan şüphesizim. Ayrıca agresif bir savaştayım, eğer buna karşı galibiyetle çıkarsam muhtemelen bir çok kişiye yön gösterecektir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı JustChee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etki olarak ileri derecede kullandığımdan şüphesizim. Ayrıca agresif bir savaştayım, eğer buna karşı galibiyetle çıkarsam muhtemelen bir çok kişiye yön gösterecektir.
    O savaştan bi çoğumuz galibiyetle çıktık da aynı disiplin ve doğru anda doğru tedaviyi seçmek genelde sorun oldu. Yoksa mucize basit süreklilik önemli.

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O savaştan bi çoğumuz galibiyetle çıktık da aynı disiplin ve doğru anda doğru tedaviyi seçmek genelde sorun oldu. Yoksa mucize basit süreklilik önemli.
    Minoxidil içine Azelaik asit karıştırmıştım, aylarca böyle kullandım ama pek deride yakıcı bir şeyler hissetmedim. Son 10 gündür bir şişe içerisine yaklaşık 15-20 mg retionik asit karıştırdım onu kullanıyorum. Bu sefer oldukça tahriş edici, Minoxidil'i ilk gün kullandığım hissi yaşadım. Sanıyorum ki etkisi doruk noktaya ulaştı, bakalım zamanla yine güncel fotoğraflar paylaşırım. Ayrıca dutasterid 4 aydır Proscar 1.25 mg 20 gündür kullanıyorum. Fark ve etkisi zamanla elbet olacaktır. Öyle bir umut içerisindeyim.

Yeni Üye
    Hangi bircogu galibiyetle cikti ? . Basit mi mucize ? . Basitse bu kadar kellikle ugrasan sac dokulmesiyle hayata lanet eden insan var. Sirketinizi kurup ilacinizi piyasaya surun siz de zengin olun millet te kurtulsun.

Saclari dokmemek icin veya 2 gidim cikarmak icin 40 takla atan tonla adam varken boyle konusmalar sinir bozmaktan baska biseye yaramiyor.