10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yaş 18 oldu saçalar iyice de açılmaya başladı

Yaş 18 oldu saçalar iyice de açılmaya başladı

Selamün Aleyküm abilerim kardeşlerim yaşım 18 16 yaşımda şakaklarım hafif açık diye 20 gün minoxsil kullandım iiyice açtı devam etmen dedi doktor ben bıraktım sonrasında 3 xpecia falan kulalndım kalite artışı dışında hiç bişeye fayda etmedi dökülme devam etti. Şuna çok şükür dökülmem yok denecek kadar az zaten saçımı 0 a vurdurmuştum 1 ay önce falan şuan 3veya4 numara Şuan kullandığım tedaviler GÜNLÜK 1 BARDAK YEŞİL ÇAY 2 GÜNDE BİR KABAK ÇEKİRDEĞİ GÜNLÜK 1 ZİNCO ÇİNKO HAPI ve Haftada 2 kez Ketoral şampuan
    Kan değerlerimi ölçtürdüm bi sıkıntı çıkmadı bi ara biotin 10mg kullandım aşırı derece sivilce yaptı hala kurulamadım ve izleri kaldı onları geçirmeye çalışıyorum Sonuca gelecek olursak benim anne tarafıda kel baba tarafıda biliyorum şansım yok en sonunda kel kalcam Ama elimden geleni yapmak istiyorum ama yinede kalırsam Rabbimden gelen bişey onada bişey diyemem

Miracle losyon kullanmak istiyorum ama ilaçları sadece dekort ampulü alabildim doktorda yazmadı eczanede vermedi Ama tekrar başka eczanelerden denicem almayı konu açmıştım sağolsun baya bi kişi nası alcamı tarif etti umarım alabilir. Birde aklıma takılan cell losyon var miracle abiye mesaj attım ama bana dönmedi Miracle losyon mu iyi yoksa cell losyonmu artok ikisinden birine başlamam resimleride ekliyorum ve cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_2160.JPG‎   IMG_2211.PNG‎   IMG_2213.JPG‎   IMG_2216.JPG‎   IMG_2215.JPG‎  

Kardeşim bence kel kalıcam diye pes etme kesinlikle korunabilir saçlar. Sitedeki tedavileri iyice araştırmanı öneririm. Hemen miracle losyon başla bence ayrıca dermaroller ve masajı da eklemelisin tedavine naciz tavsiyem.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İkisini birlikte kullanabilirsin daha etkili olur

2 sinden birini kullanmak istiyorum zaten cell losyona ulaşamadım Miracle abiye attım mesaj dönmedi

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acilen miracleye başla düşünme
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minyatürlesme baslamadan basla tedaviye 3-4 sene sonra acılmalar baslar sacinda en azından yavaslatirsin dokulmeyi

Allah izin verirse bu ayın 25 ine kadar ilaçları alıp başlıcam miracle losyona
    Birde bi sorum olcak bu losyon dikkat dağınıklığı yapıyo deniliyor. Ben amatör olarak futbol oynuyorum bi kulüpde antreman veya maç esnasında sıkıntı çıkaracak kadar birşey yaparmı ? Ve miracle losyonu https://www.youtube.com/watch?v=VO7uUYj5e9w bu videodaki hazırlıcam sorun olurmu ? ve günde 1 defa kullanabilirim ve kaç saat beklemeli ?

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Kullan 1dkda kurur. Dikkat dağınıklığı az olur. Biotin al minyatürleşmeyi engeller. Dermaroller paran varsa al yoksa salla. Azalderm felan al şakaklara en azından tüylensin. Beya bir kağıda bir sabah bir akşam saçlarını silkele, 30 telden fazlaysa günde 2 defa aabah akşam sık. Bu arada kafana takma stres çok döker.
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Allah şükür artık takmıyorum saçları tekrar 3 numara yaptım alıştım zaten Dökülme yok denecek kadar az zaten biotin 10 mg kullandım çok sivilce yaptı kullanamıyorum günde 1 akşamları Miracle sürcem gğnde 1 yeşil çay 2 günde 1 kabak çekirdeği( sivilce yapar diye hergün yemiyorum) günde 1 çinko hapı haftada 2 kez ketoral şanpuan Bakalım neler olcak

17.08.2017 Tarihinde günde 1 kere olmak üzere miracle losyona başladım. 200ml elsevin 100ml sine 10 adet diane 35 8 adet aldactone 1 adet dekort ampul olarak hazırladım .3 saat beklettikden sonra ıslak mendil yardımıyla tortusunu süzdüm. 2 gündür aşşa yukarı 2 fıs olarak şakaklara kullanıyorum . Bi yan etki görmedim . Ama sanki biraz sürülen yer uyuşuyo gibi oluyo ama pskolojikde olabilir. Saçımda çok şükür dökülme yok. Amacım açılan yerleri kapatmak. Devam ettikçe tecrübelerimi eklicem.