9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Cellagance ve seti kullanımı yardım .

Cellagance ve seti kullanımı yardım .

Merhaba arkadaşlar , miracle hocam saolsun sayesinde bugün cellagence ve seti elime ulaştı . Fakat bunları nasıl kullanmam gerektiği hakkında en ufak bilgim yok. kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirmi lütfen .

Alıntı Discoverme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar , miracle hocam saolsun sayesinde bugün cellagence ve seti elime ulaştı . Fakat bunları nasıl kullanmam gerektiği hakkında en ufak bilgim yok. kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirmi lütfen .
    Sabah setipiprant akşam cell losyon olarak uygulayabilirsiniz. Seti`yi günlük olarak hazırlamalısınız. 1.5 ml alkol (elseve losyon olabilir) + 0.5 ml Dmso içerisine 70 veya 80 mg seti koyarak hazırlayacaksınız.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Gerekli bilgiyi verdim genel kullanım ile ilgili bir kınu açacağım bu vesile ile.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Biz bu ürüne nasıl ulaşabiliriz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seti x. Saatte ise x+3 saatte veya x+2 de cell /. x+12. Saatte yine cell yani gunde 1 seti 2 cell bana kalırsa

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz bu ürüne nasıl ulaşabiliriz?
    Miracle hocama mesaj gönderin

Yeni Üye
    Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocama mesaj gönderin
    Kardeşim yazamıyorum nedense

Miracle hocam size mesaj gönderemiyorum

Alıntı Mugiwara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam size mesaj gönderemiyorum
    Nasıl bir sorun oluyor ? mesaj kutusu şu an boş
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .