Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Parfüm Tavsiyeleri

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu XO romantic ilgimi çekti bak fiyatı nasıl uygunsa düşünebilirim.googleda bi aradım da parfüm+deodorant birlikte 30 lira demişler bunu sadece parfüm şeklinde nereden alabilirim siz öyle mi alıyorsunuz,ve sadece parfüm alınca kaç para oluyor ?

Genelde kaliteli parfümler hep çok çok pahalı olduğu için hiç parfüme bulaşmazdım.Bu yukarlarda bahsettiğim yağ şeklindeki kokular da çok etkili gerçekten ama fiyatı uygunsa bu xo romantici deneyebilirim
    Genelde parfüm+deodrant set şeklinde satılıyor..Fiyatı 30-35 tl arası değişiyor..Tekli eskiden satılıyodu ama şimdi var mı bilmiyorum..Enson set şeklinde aldım bende..

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu XO romantic ilgimi çekti bak fiyatı nasıl uygunsa düşünebilirim.googleda bi aradım da parfüm+deodorant birlikte 30 lira demişler bunu sadece parfüm şeklinde nereden alabilirim siz öyle mi alıyorsunuz,ve sadece parfüm alınca kaç para oluyor ?

Genelde kaliteli parfümler hep çok çok pahalı olduğu için hiç parfüme bulaşmazdım.Bu yukarlarda bahsettiğim yağ şeklindeki kokular da çok etkili gerçekten ama fiyatı uygunsa bu xo romantici deneyebilirim
    Kesinlikle denemelisin. Set şeklinde almanı tavsiye ederim. 200 liralık parfümlerle rahat yarışacak düzeyde.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Millet peki parfümü nasıl kullaniyorsunuz ? Mesela sadece sabah mı sikarsiniz yoksa cantanizda tasiyip gun icinde de tazeleme amaciyla sıkar mısınız parfüm olayina biraz uzagim maalesef püf noktaları bilmiyorum mesela xo romantic i kac fıs sıkmak yeterli olur ,boyun bölgesine veya elbiseye mi sıkmalı vs. ? Bu parfüm ne kadar gidiyor bunu da sorayim malum ogrenci adamim yuksek frekansla 30 30 veremem

Millet peki parfümü nasıl kullaniyorsunuz ? Mesela sadece sabah mı sikarsiniz yoksa cantanizda tasiyip gun icinde de tazeleme amaciyla sıkar mısınız parfüm olayina biraz uzagim maalesef püf noktaları bilmiyorum mesela xo romantic i kac fıs sıkmak yeterli olur ,boyun bölgesine veya elbiseye mi sıkmalı vs. ? Bu parfüm ne kadar gidiyor bunu da sorayim malum ogrenci adamim yuksek frekansla 30 30 veremem
    Boyuna 2 fıs,kulak arkalarına 2 fıs, bileklere 2 fıs. Buralar vücudun çabuk ısınan ve kokuyu farkedilir yapan bölgeler. Ben dışarı çıkarken, okula giderken, staja giderken sıkıyorum. 3 aydan fazla gider hergün kullanırsan.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Sabahki sıktıgınız yeterli oluyor yani yanınızda gezdirme ihtiyacı hissetmiyorsun benim bazı arkadaşlarım okulda tuvalete falan gidip parfüm sıkarlar da ondan soruyorum

Moderatör
    Ben elbiseme sıkıyorum parfümü güc icinde hafif susya nemlendiriyorum tekrar kokuyor
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi taktik te ben vereyim...Vücutta krem veya vazelin sürdüğünüz yere sıkın..Parfümün kreme yapışıp uçuculuğunu engelleyecek ve gün boyu kokucaktır..!!!

Paco rabanne black xs lexces.. denemeni tavsiye ederim.

Hocam xo romantic aldım sıkıyorum bikac gündür.Kokusu çok hoş ama kalıcılığı cok yetersiz ya.Sabah sıktığım öğlene kalmıyor desem yeridir

Hocam xo romantic aldım sıkıyorum bikac gündür.Kokusu çok hoş ama kalıcılığı cok yetersiz ya.Sabah sıktığım öğlene kalmıyor desem yeridir
    Biraz fazla sıkmak gerekiyor. Ama kokusu inanılmazdır. Öyle sokakta, etrafta pek rastlamayacağın kokulardandır.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon