Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Parfüm Tavsiyeleri

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ben hacı misi gibi satılan kokulardan alıyorum deriye sürüyorsun yağ gibi şişesi de 3-5 lira baya bildiğin markaların kokularının aynıları , dede kokusu gibi düşünmeyin kalıcı da.Hele sürdügün ilk 2-3 saatte kendin bile sürekli alıyorsun kokuyu

Moderatör
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben hacı misi gibi satılan kokulardan alıyorum deriye sürüyorsun yağ gibi şişesi de 3-5 lira baya bildiğin markaların kokularının aynıları , dede kokusu gibi düşünmeyin kalıcı da.Hele sürdügün ilk 2-3 saatte kendin bile sürekli alıyorsun kokuyu
    Evett sende bendensin.Millet ona hacı kokusu der geçer.Halbuki onlar alkolsüz olan parfümler.Ben izmir/gaziemirde askerlık yaparken orada yeni yapılan caminin altında adamın teki din üzerine güzel bir dükkan açmış.Hemen girişede esansları koymuş.Bay-Bayan mükemmel esanslar var.Bütün parfümlerin esansı var hatta extradan kendi üretikkleri esanslar var.Baş döndüren bay-bayan esanslarından bir kaçtane aldım hediyelik.Hem ele sürüldüğü için herhangi bir hareket halinde daha fazla koku yayıyor etrafa
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Parası da cok ucuza geldiği için acımadan sürüyorum hem şişesi çok küçük olduğu için yanında çok rahat taşırsın etki gecerse cıkarır tekrar sürersin ) ben daha cok boynuma ve kulak arkalarıma falan sürüyorum

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz önce açık parfüm satan bir yere gittim. Rochas,212 VIP,Armani Black Code, One Million bu 4'ünü denedim. Rochas çok şekerli, ağır geldi bana. One Millionda genzimi yakan bir aroma vardı, o da çok hoşuma gitmedi. Ama Armani Black Code ve 212 VIP kokuları cidden çok güzel.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz önce açık parfüm satan bir yere gittim. Rochas,212 VIP,Armani Black Code, One Million bu 4'ünü denedim. Rochas çok şekerli, ağır geldi bana. One Millionda genzimi yakan bir aroma vardı, o da çok hoşuma gitmedi. Ama Armani Black Code ve 212 VIP kokuları cidden çok güzel.
    212 VIP merak ettim bi dahakine denerim.Aslında populerleri bulup bi anket yapıcaksın daha ön plana cıkar iyiler.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni parfümler eklendi.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam o XO Romantic i üniveriste yıllarından beri kullanıyorum..Çok memnunun ve aynen yazıldığı gibi her erkeğin denemesi lazım..Çok pahalı olmayan günlük kullanım için çok tatlı bir kokusu var..Kaç kişidende (karşı cinsten) parfümümün güzel olduğunu söylemişlerdi...O yüzden vazgeçemedim bu parfümden. Sırf karşı cins beğenisini ilettiği için..Hem cinslerimin beğenisini dikkate almıyorum..
    Koleksiyonda bulunması gereken ekonomik parfümlerden biri...

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o XO Romantic i üniveriste yıllarından beri kullanıyorum..Çok memnunun ve aynen yazıldığı gibi her erkeğin denemesi lazım..Çok pahalı olmayan günlük kullanım için çok tatlı bir kokusu var..Kaç kişidende (karşı cinsten) parfümümün güzel olduğunu söylemişlerdi...O yüzden vazgeçemedim bu parfümden. Sırf karşı cins beğenisini ilettiği için..Hem cinslerimin beğenisini dikkate almıyorum..
    Koleksiyonda bulunması gereken ekonomik parfümlerden biri...
    Yakın arkadaşım kullanıyor. O yüzden kullanamıyorum ben de. Yoksa kullanacağım da.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın arkadaşım kullanıyor. O yüzden kullanamıyorum ben de. Yoksa kullanacağım da.
    O arkadaşından ayrılır ayrılmaz kullan bence...Tabi bende bu arada en mükemmelini,,hani tabiri caizse jeneriklik olabilecek parfümü arıyorum...Sadece özel ve önemli günler için..Açtığın başlık umarım arkadaşlarında katkısıyla iyi bir fikir edinmemizi sağlayacaktır..

Bu XO romantic ilgimi çekti bak fiyatı nasıl uygunsa düşünebilirim.googleda bi aradım da parfüm+deodorant birlikte 30 lira demişler bunu sadece parfüm şeklinde nereden alabilirim siz öyle mi alıyorsunuz,ve sadece parfüm alınca kaç para oluyor ?

Genelde kaliteli parfümler hep çok çok pahalı olduğu için hiç parfüme bulaşmazdım.Bu yukarlarda bahsettiğim yağ şeklindeki kokular da çok etkili gerçekten ama fiyatı uygunsa bu xo romantici deneyebilirim

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon