3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Tedaviye Başlangıç

Tedaviye Başlangıç

Merhaba Arkadaşlar,

Arkadaşlar çok uzun süredir saçlarım dökülüyordu, tabi doğal olarak ılk başlarda bunu pek önemsemesemde günde güne artan dökülme ve saçlarımı artık eskısı gibi tarayamıyor olmanın verdiği farkındalıkla birlikte sinirlerimi bozmaya ve stres yapmama sebep oldu... Son zamanlarda dökülme inanılmaz derece artmaya başladı, bende artık kayıtsız kalmayıp bir doktora gittim .
    Doktorda yaptığım tahliller sonucunda , doktor bana sağlık ile ilgili bir problemimin olmadığını , dökülmenin erkeklerin genetiğinden kaynaklanan sebeplerden ötürü olduğunu söyledi .Bana 3 ay kullanmam üzere XPECİA TABLET VE HAİRFORTE SPREY verdi... Ben daha öncede bu forumu takip etmiştim , biraz ön bir bilgim var son zamanlarda iyice yoğunlaştım forma ve buradaki bilgili arkadaşlardan , üstadlardan bir tedavi rica ediyorum ...

Özellikle Miracle üstadın Chellange losyonunu kullanmak istiyorum....

Biraz saç özelliklerimden ve genetik özelliklerdne bahsedeyim.

27 yaşındayım ve Saçlarım ince telli ve yağlı bir saçlı deriye sahibim ...Amcalarım kel , dayı tarafı ise gayet gür saçlı , iki abim var ve ikiside kel değil gayet saçları var ..Tedavideki amacım saçlarım daha fazla dökülmesin böyle kalmasınada razıyım

Arkadaşlar ekte saç durmumuda paylaşıyorum ... Umarım yardımcı olursunuz .
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20170722_131552.jpg‎   20170722_131421.jpg‎   20170722_131430.jpg‎   20170722_131544.jpg‎   20170722_131603.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xpecia boş iş hocam hairfortede öyle
    miracle losyona başlayın http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=1
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden direk miracle losyona yönlendirdiniz ki ? doğal tedaviler varken. Miracle losyon çok güçlü etkili döngüde yok ama yan etkileride olduğu için elbet bırakıcaksınız ve benim tecrübeme göre saç derisi alışıyo ve bırakıncada savunmasız kalan saçlar daha çok dökülüyo çabuk seyrelmeler başlıyo bu benim tecrübem ben nerdeyse yeni yeni toplama başladım imzamdaki tedavilerle. Doğal tedavilere yönelin
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı