Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saclarim Fazlasiyla Acilmaya Basladi Lutfen Yardim

Yeni Üye

Exclamation Saclarim Fazlasiyla Acilmaya Basladi Lutfen Yardim

Arkadaşlar oncelikle hepinize merhabalar aranizda kullanici olarak yeniyim fakat siteyi uzun bir suredir takip etmekteyim.
    30 yasindayim saclarim son zamanlarda muazzam bir sekilde açilmaya basladi. 1 seneyi aşkin bir suredir. Min+dut pak darau marka kullaniyordum fayda gormedim desem yalan olur fakat cok buyuk bir faydasi olduguda soylenemez. Nedeni ise duzensiz kullanmam bazen 3-4 gece araliklarla kullandim. Ve sadece aksamlari kullandim. 1 senelik maceranin ardindan saclarim bu sekilde. Simdi degerli kardeslerim ve abilerimin yardimlarini bekliyorum. Oncelikle forumda miracle losyon, dermaroller, oral dut ve finas ayrica ru ve spiro cok efsane sonuclar vermis bunlarin hepsine ayni anda start vermek istiyorum sabahli aksamli. Baslamadan onceki fotomu siteye ekliyorum oral dutastereid ve finastereid kullancam ama bu 2 urun arasinda git gel yasiyorum sebebi ise zaten min dut kullaniyorum oral dut mu alsam finas mi bu konuda yardim ederseni cok sevinirim. Ay ve ay size fotolarimi atacam şuan askerdeyim saclarim efsane dokuluyor. Bunun ustesinden min+dut gelemiyor seyrek ve ince telli saclarim var ve askerim.burda saclarim muazzam bir sekilde dokuluyor. Telefondan konu actim bir hatam olduysa kusura bakmayin malum askerim ☺[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ne yaparsın onu bilmem de oral dutasteride sakın kullanma. 1 sene sonra sütyen takabilirsin... İlacı bırakalı 1 ay oldu herhalde ya da 1 ayı geçmiştir, yazın bu sıcakta korse atlet giymek zorunda kalıyorum. Bu belki en masum sayılabilecek yan etki. Elde ettiğim sonuç da çok tatmin edici olmadı açıkçası. Topikal tedavinin çok daha etkili olduğu kanısındayım. Hormonlarınızla lüzumsuz yere oynamayın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Oraldan uzak dur. Ru kullan, setipiprant kullan ama oral asla kullanma

Yeni Üye
    O dedigin urunleri nasil ve nerden temin edicez ?

Kardeş ön çizginde bozulma olmamış tedaviler sende işe yarar bence kendine bi program çıkar

Yeni Üye
    Sacimin ön cizgisi normal. Sadece seyreklik var bi ara min dut tedavisini sabah aksam surekli yaptigimda guzel sonuc almistim ama sonrasinda sadece gecelere dondugum gunden bu yana hep gerileme gordum sacimda. Basari hikayeleri kisminda bir kardesimiz bu ayardaki saçi min+dut oral dutas ve oral finas ile mukemmel bir seviyeye getirmiş. Ayrica zaman zaman dermaroller kullanmis yesil cay ve kabak cekirdegi ile kardesimizin saclari uçmuş bende tedavimi ayni sekilde yapacagim sonucunu ay araliklari ile sizlerle paylaşcam. Finas ve dutas ayni anda kullanacam cunku kardesimizde ilk etapta saclari kotu oldugu icin bu kombinasyonda gitmiş ve aldigi sonuç mukemmmel gayet sık bir saç elde etmiş. Bende tedavime başlıyorum yarından itibaren. Saygilar

Yeni Üye
    Evet arkadaşlar bugün itibariyle siparişlerimi verdim muhtemelen hafta sonuna kadar kargom elime ulaşir.
    Belkide biraz sert bir tedavi olacak fakat ümit ediyorum başari elle edeceğim inşallah tedavide kullanacagim ürünler
    Minoxil + Dutasterid Sabah Akşam
    Miracle Losyon Sabah Akşam
    Dutasterid Oral Günde 1 Adet Avodart 0.5 Mg
    Finasterid Oral Günde 1 Adet Proscar 1/4
    Dermaroller 0.75mm Haftada 1 Yada 3 Günde 1
    Ek Olarak Yeşil Çay Ve Kabak Çekirdeği. Fotoğraflarim Yukarda 1 Ay Sonucunda Sizleri Bilgilendireceğim.

Sormak istediklerim dermarolleri hangi sikliklarda kullanmam gerekiyor ? Ve oral dutas alacagim icin minoxil icine kac adet atmam gerekir normalde ben 10 adet atiyordum. Sanirim biraz dusurmem mantikli olabilir. Sonucta oral finas ve dutas kullancam biraz agresif bir tedavi olacak. Durumdan hepinizin haberi olacak saygilar

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçın zaten kısa loayonlardan önce kullan rolleri. Dutas varken finasın ancak yan etkisi olur. Dutas zaten finasın yaptığı görevi fazlasıyla yapıyor.

Banned
    saç dökülmesinin uzun yada kısa sacla alakası varmı.hep denir ya hani sacını 3 numara yap dökülmez.uzun saç beslenemiyor falan diye

Yeni Üye
    Evet arkadaslar an itibari ile tedavime baslamis bulunmaktayim tedavimda kullanacagim ilaclar. Oncesi ve sonrasi aylik foto paylasacagim.
    Min+Dut Sabah Aksam
    Miracle Losyon Sabah Aksam
    Proscar 1/4
    Dutastereid 3 Gunde 1 Adet.
    Dermaroller 3 Gunde Bir Kullanacagim.
    Bunlarin yaninda hergun sabah aksam yesil cay ceviz ici hergun 3 4 adet ve kabak cekirdegi olarak tedavime baslamis bulunmaktayim saclarimi 1 numaraya kazittim ayni tedaviyi bir arkasimda beraber basladik. Onunda fotolarini ay ve ay ekleyecegim.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Yukaridaki foto kendime ait asagidakiler ise arkadasima ait.[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Tedaviye araliksiz devam etmeye kararliyiz. Ins saclarmiza kavusuruz saygilar 1 ay sonra gorusmek dilegi ile. Saygilar

Sayfa 1/3 123 SonSon