Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
110 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Yeni Rogaine Foamcılar

yok döngüden değil. panik atak başlangıcı olduğundan dolayı. çarpıntı yapabiliyor.
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Banned
    player 16 mesaj kutunu boşalt bi

boşalttım.
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Alıntı player_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elimde 5 adet regaine foam bulunmakta. ingiltereden gelme, minoxili bıraktığım için satıyorum. ilgilenen olursa özelden yazabilir.
    Mesaj attım dostum bir bak istersen

Yeni Üye
    Arkadaşlar döngüye girmemek için ilacı ne sıklıkla kullanıyorsunuz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benım sorum bu ROGAİNE FOAM SPREY MINOXIL KADAR ETKILIMI COK MERAK EDIYORUM BENI AYTINLATIRMISINIZ BIRDE MINOXIL FORTE ALDIM ECZANEDEN GERCEK MINOXIL NASIL ANLAŞILIR BIRDE ROGAINE FOAMMI DAHA IYI ETKI YAPAR ROGAINE SPREYMİ ???*
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar Eczanede 4kutu Rogaıne Foamı 400tl'ye satıyor almalımıyım sizce birde mınoxıl forteden dahamı etkılı yani ? birde hangı ulke uretıyor bunlara barkodlarına bakıcamda ınternet sıtesınde satılan rogaıne ler guvenılırmı ?

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Yurtdışında 55 dolara alıncak malı Tr'de 400 tl ye almaya mecbur bırakan sistemin içine tükürüyüm. Bir ebay'ımız vardı hazmedemediler büyük çakallar. Önce Strawberry.net (tekin acar, sephora 100liralık şeyi 500e satamamaya başladı tabi), sonra protein tozu ,kozmetik yasaklanması ebay'da, en son paypalı kovdular ülkeden.

Alma dostum 400e , eğer bana güvenebilirsen ben sana 280tl 290 tl ye adana dan bulabilirim. Yada adanada tanıdığın varsa ondan rica edersin o gider alır senin için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar Türkiye'de internetde satanlarda ebayden yada bavul ile getirip satıyor adamlar vergi ödeyip ithalat mı yapıyor sanıyorsunuz?

6 aylık Kirkland Foam 78 $
    http://www.ebay.com/itm/6-MONTH-KIRK...item43f97a47e1

4 aylık Rogaine Foam 78 $

http://www.ebay.com/itm/4-Months-Rog...item43f944c56f

Bu satıcıdan alabilirsiniz. Feedback oldukça yüksek. Gümrüğe takılır mı? Takılabilir bu durumda gidersiniz bir doktora ilacı kullandığınıza dair reçete alırsınız (forumda yapanlar vardı bu satıcıdan alıp) PTT'ye yolladığınızda reçeteyi adresinize kadar gelir ürün. Yakın zamanda bende alacağım sıvı minox sabahları kurumuyor çok kötü görünüyor saç şekil almıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar şuanda Hali Hazırda ECZANELERDE DG FARMA'NIN ÜRÜNÜ (MİNOXİL) KULLANILIYOR SİZCE BU MARKA MİNOXİLİN FOAM KÖPÜK OLANINI (GETİRTME) OLASILIĞI VARMIDIR SİZCE .

Ayrıca dg farmanın kullandıkları mınoxıl kalite olarak amerikadaki rogain ile aynı kalitedemi ?

ayrıca mınoxıl forteyi ben buzdolabında saklıyorum arkadaşlar sanki daha hızlı etki edıyor tercih size kalmış .
    Konu rahman1642 tarafından (21.12.2016 Saat 20:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazıldı

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon