Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
110 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Yeni Rogaine Foamcılar

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bir kaç gün önce haberim olsaydı 3 kutu bioxinin %5 minoxidil aldım size göndersem farkınıda ödeyip siz kullanır mısınız ? (3 adeti 40 tl olarak )
    bioxin kullanmıyorum, miracle sagol. Ama şöyle yapabilirim istersen sanalpazardan ilan açarım 100tl ye, oradan taksitle alırsın, bana 90tl gelir

Alıntı caxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bioxin kullanmıyorum, miracle sagol. Ama şöyle yapabilirim istersen sanalpazardan ilan açarım 100tl ye, oradan taksitle alırsın, bana 90tl gelir
    Yok öylede kullanırım 90 tl dersen alayım pazarlık olsun
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yok öylede kullanırım 90 tl dersen alayım pazarlık olsun
    hocam 15 gün önce 230 liraya aldım yani insaf et direk havale yaparsan 90 tl olur fakat sanalpazardan 90 tl ye açaçmam hocam ilanı

hocam 15 gün önce 230 liraya aldım yani insaf et direk havale yaparsan 90 tl olur fakat sanalpazardan 90 tl ye açaçmam hocam ilanı
    Tamam zaten direk havaleyi kastettim bir şişe yarım zaten iban ve ismi yollarsan özelden atayım yarın olur mu ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Tamam zaten direk havaleyi kastettim bir şişe yarım zaten iban ve ismi yollarsan özelden atayım yarın olur mu ?
    anlaştık hocam atıyorum bilgileri birazdan

anlaştık hocam atıyorum bilgileri birazdan
    Tamamdır yarın eft yi yaparım adresimi özelden atarım temiz oldu

Tamamdır yarın eft yi yaparım adresimi özelden atarım temiz oldu
    aynen, buraya gitmesi iyi oldu. Zarar ettim birazcık ama olsun Sen iyice bir test et ürünleri bakarsın yeni bir formül falan çıkarırsın

aynen, buraya gitmesi iyi oldu. Zarar ettim birazcık ama olsun Sen iyice bir test et ürünleri bakarsın yeni bir formül falan çıkarırsın
    Minox aldığım iiçin bir sebep lazımdı oda pazarlık oldu. Yeni şeyler var heyecan verici tamamlayip size ücretsiz göndereceğim deneme olarak ama daha zaman var.

Minox aldığım iiçin bir sebep lazımdı oda pazarlık oldu. Yeni şeyler var heyecan verici tamamlayip size ücretsiz göndereceğim deneme olarak ama daha zaman var.
    Oo çok iyi çok iyi

arkadaşlar ben regaine foam aldım. aldığım kişi ingiltereden olduğunu söyledi. barkodunu okuttuğumda ingiltere çıkıyor. kutunun üstündeki lot numarasıyla foam ın üzerindeki lot numaraları aynı. kokusu birazda keskin gibi. sahte olma olasılığı varmıdır?
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon