Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ne yapmam gerekiyor

Yeni Üye

Ne yapmam gerekiyor

Meraba oncelikle bende fotograf atacktim ama nerden oldugunu bilmiyorum ben konuya geceyim benim sac dokulmem 1 yil once başlamıştı normalde dipleri gozukmeyekcek kadar sık ve gur saclarim vardi nail oldusa seyrelmeye basladi ama kafanin her bolgesinden dokulme var vucudumdada kollarmdada kan degerlerim gayet iyi doktore gittiginde minoxik verdi 2 kutu kullndim dokulme durmadi ama saclarim kalisti yenikeride cikmaya basladi fakat sok dokulmeden korktugum icin biraktim dokulme asiri derecede decam ediyo ama cevremde daha kimse dokulmeyi farkedemed baba tarafi hep kel bu arada suan bitkisel olarak isirgan yaki karanfil gibi urunler ve cam terabentin badek yagi kullaniyorum onlarnda pek faydasi yok gibi dokulme hala var onlari surerken avcm doluyo nerdeyse bana kullanabikecegim bi ilac onerebikecek okan varmi simdiden saolun

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaşınız kaç onu belirtmemişsiniz size öneride bulunmak için en önemli kriterimiz o.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Hocam yoğun stresli bir psıkolojiniz varsa sebebı budur...aynısını bende yaşıyorum çünkü..Stresın onune geçmeden dökülmen durmayacak...

Yeni Üye
    Yaşım 21 stres degilde cabucak sinirlenen biriyim elimde 1 tel sac goriyim tamam diyorum gitti sacalrin hepsi cevremdede ne yaprsan yap dojulu2diyen insanlarda olunca umitsizlige kapiliyo tabi insan

Yeni Üye
    Yasim 21 sinirli biriyimdir bazende stresli bide inanmyorum yani bi sekilde bu dokul.eyi durdurabilecegime

Bu kadar sıkıntı vercek bir hale getirmeyin şu saç dökülmesini millet ne hastalıklarla uğraşıyor. Neyse hocam saçınıza masaj yapın bol bol ve dermastampla delin haftada 1-2
    ama masaj şart ayrıca losyon olarak miracleden celleganceyi temin edebilirsin. inşaAllah işine yarar
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon
    ek olarak :masaj ,kardiyo,sirkeli durulama,probiyotik beslenme

Yeni Üye
    Haklısınız da insan ister istenez takiyo kafa yapisi kotu olunca ve alayci bi cevre olunca dusunmesi bike korkunc onerileriniz icin saolun

Hormonel etkileşimli çözümlere yönelmeyin güvenli ve çok başarılı yöntem mevcut biraz araştırın siteyi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Miracle losyon yeterli olurmu sizce ama vucut killarindada aşırı dökülme var

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de kaş ve saç dökülmesi var

Sayfa 1/2 12 SonSon