Sayfa 4/22 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
215 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yani topikal yöntemlerle bir ilerleme katedemediniz ve ondan dolayı oral kullandınız yani burda bu başarının temeli aslında oral olarak kullanılan ilaçlar öyleyse ?
    Bunu söyleyemem topikal ilaçların illaki başarısı olmuştur. Kullanmasaydim durumum daha da kötü olabilirdi. Ancak oral tedavinin topikal dan daha hızlı etki ettiğini söyleyebiliriz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu söyleyemem topikal ilaçların illaki başarısı olmuştur. Kullanmasaydim durumum daha da kötü olabilirdi. Ancak oral tedavinin topikal dan daha hızlı etki ettiğini söyleyebiliriz.
    hocam mesela ben tek başına minoxil kullanıyorum ama ön bölge ve şakak kısımlarında bir saç çıkışı gözlemleyemiyorum , ama oral ilaç almayada korktuğum için oralada yanaşamıyorum sizce ne yapmalıyım ?

Yeni Üye
    kardeşim paylaşımın için çok çok teşekkürler. Ben de min-dut kullanıyorum 1.5 aydır, şakaklarda tüylenme ve hafif sertçe saç çıkışı var ama dökülme eskiden olduğundan da fazla zaten seyrek olan saçta bu kadar dökülme beni dazlak yapar yakında. Şimdi miracle ve xpecia eklemeyi düşünüyorum eğer 1-2 ay içerisinde dökülmede azalma sağlayamazsam senin tedavini kullanabilirim.. (Yaşım 22. )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Rica ederim kardeşim bu arada foruma fazla giremiyorum gelen özel mesajlara elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum bu aralar biraz yoğunum musait olunca tekrar mesajlara cevap vericem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Oral yolla hormonlarin isleyisini degistiren bir tedavi ile basari saglamak mumkun ancak uzun vadede husran olur soylemek isterim. Ben 7 ay finas kullandim saclarim resmen kapkalin ve yilan derisi gibi parlak bir hal aldi. Inanilmaz gurlesti. Yan etki gordum ve biraktim. Aradan 1 yil 2 ay gecti hala eski cinsel gucume ulasamadim ve tabiki saclarim azaldi ve hacmini kaybetti... Boyle olacagini bilseydim kullanmaz, en azindan cinsel sagligimdan olmazdim... cok dikkatli olun arkadaslar. Oyle bir an da yan etki bas gosterir ki dunyanizi yikar. Ben yasadim ve Allah kimseye yasatmasin. Oral finaslar hele dutaslar... bunlar sakaya gelmez. Kesinlikle kullanmayin, sac cikarip pskolojimi duzelticem derken , cinsellikten olmayin daha fena pskolojiniz bozulur. Bi abiniz olarak yazdim insallah bir kac kisi ye de olsa yazdiklarim ışık tutar...

Oral antiandrojenler kullanıpta belli bir sürede yanetki görmeyen, yanetki görenlerinde tamamen eski haline döndüğünü görmedim duymadım bu nedenle asla ve asla oral antiandrojen kullanımını önermiyorum hiç bir şey sizin üreme ve psikolojik sağlığınızdan önemli değildir. Bir kaç aylığına saçlarınız daha önemliymiş gibi gelir ama uzun vade cinsel yetenekleri kısıtlı/bitmiş birisinin hayatının geri kalanında saçlarını(mecburen bırakıldığında zaten o saçlardan olmayacaktır) aynada severek mutlu olamayacağı açıktır. Yanetkisiz bir çok başarılı etken bir kaç yardımcı uygulama ile saç dökülmesini orta uzun vadede benimde başardığım üzere yenmek kesinlikle mümkündür.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütün benliğimle katıldığım iki güzel açıklama,yetkin kişiler tarafından bütün bu uyarılara rağmen başka bazı platformlarda "o sitede admin ve bazı mod lar tarafından inasanlara leblebi gibi hap öneriliyor"iftirasından da kurtulamıyoruz site olarak oysa gerçekler burda gözümüzün önünde yaşandı yaşanıyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral yolla hormonlarin isleyisini degistiren bir tedavi ile basari saglamak mumkun ancak uzun vadede husran olur soylemek isterim. Ben 7 ay finas kullandim saclarim resmen kapkalin ve yilan derisi gibi parlak bir hal aldi. Inanilmaz gurlesti. Yan etki gordum ve biraktim. Aradan 1 yil 2 ay gecti hala eski cinsel gucume ulasamadim ve tabiki saclarim azaldi ve hacmini kaybetti... Boyle olacagini bilseydim kullanmaz, en azindan cinsel sagligimdan olmazdim... cok dikkatli olun arkadaslar. Oyle bir an da yan etki bas gosterir ki dunyanizi yikar. Ben yasadim ve Allah kimseye yasatmasin. Oral finaslar hele dutaslar... bunlar sakaya gelmez. Kesinlikle kullanmayin, sac cikarip pskolojimi duzelticem derken , cinsellikten olmayin daha fena pskolojiniz bozulur. Bi abiniz olarak yazdim insallah bir kac kisi ye de olsa yazdiklarim ışık tutar...
    Hocam sigara kullanıyor musunuz?Kullanıyorsanız şayet günlük tüketiminizi öğrenebilir miyim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı jackal52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sigara kullanıyor musunuz?Kullanıyorsanız şayet günlük tüketiminizi öğrenebilir miyim?
    Su an sigara kullanmiyorum ictigim zamanlarda da gunde 5-6 yi gecmezdi. Ru (cok dikkatli ve dozunda kullanmak kaydiyla, setipiprant, cellagance, kabak cekirdegi yagi ya da kavrulmamis kabak cekirdegi, kuru siyah uzum, biotin, omega 3... gibi tedaviler tavsiye ederim tum kardeslerime.

Kardeşim saç çıkış süreci dalgalanarak bazen dökülmeler olarak ilerledi demişsin, tam olarak kaçıncı aydan sonra ciddi saç çıkışı gözlemledin teşekkürler

Sayfa 4/22 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon