Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: 1 yıldır minoksil kullanırken 1 ay ara verdim tek bir dökülme yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben de minoxili bıraktıktan sonra yaklaşık 2-3 hafta saçlarım bir tel bile dökülmemişti ondan sonra bir dökülmeye başladı 2-3 ayda 1 senelik saç gitmişti. Umarım senin de öyle olmaz

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şekerle dökülmenin bağlantısı varmı
    elbette şeker, unlu mamuller vb. gıdalar Kazakcemil de bahsetmiş inflamasyon ile doğrudan bağlantısı var. yediğimiz her şey vücudumuzun en küçük parçasını bile etkiliyor. hipokrata kulak asmak lazım demiş ki; "gıdan ilacın olsun, ilacın da gıdan"

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben öglen yemek yerdim aksam 4 e dogru elim ayagim titremeye basliyodu ve yemek yiyene kadar devam ediyodu bu durum.Bu ataklar arasira olurdu son zamanlarda sıklaşmaya hemen hemen hergun olmaya başlamıştı ki kendimce spor yuruyus hareket etmeye baslayinca düzeldi çok şükür..Sanırım bu ataklar insülin direnci desiginiz sey..Hareket cok onemli arkadaslar spor nerde hareket orda bereket..Ayrica ben bir donem minoxili tamamen biraktim tam bittimi acaba dokulme diye heveslenirken 40. gunun sonunda patir patir dokulmeye basladi nu sebepten disiplin ve sureklilik sart bu tedavide..Saclari toparlayipbirakacaksaniz hic bulasmayin emeginize paraniza yazik..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12