Sayfa 21/24 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
234 sonuçtan 201 ile 210 arası

Konu: Bitmeyen saç dökülmem:(

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireylül sevindim sonuç almana. Ben de ekmeği kestim dünden beri. Ev yoğurdu da yaptım biraz doğal beslenip bağırsakları iyileştirdikten sonra vitamin mineral kullanımına başlayacağım. Beraber güzel sonuçlar alırız inşallah.
    Forumcu bey merhaba
    D vit düşük çıktı .d vit takviyesi başladım. Mide şikayetlerim oldukça az.
    Dün ilk defa bir parça ekmek yememle birlikte mide şikayeti yaşadım. Inşallah devam ederse dökülmem azalıyor gibi.
    Siz probiyotik başladınız mı yoksa sadece kefir ve yoğurt mu eklediniz?
    Ben halen arayış içindeyim. Bu arada yakı ve ısırgan otu siparişi verdim . İnş sonuçları paylaşırım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı fatma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizi çok merak ediyorum son durumlarınızı okudum ama halen mi dökülme devam şaşılacak şey.ben bağırsakları ilaçlardan temizlemek için hergün ballı limonlu sirkeli ve çörekotu yağlı su içerim çok güzel temizler asla ihmal etmem ve kabak çekirdeği bağırsaklardaki parazitleri döker.daha güzel haberlerinizi duyarız inşaAllah.
    Çok teşekkür ederim. Sanki azalma var inşallah daim olur.
    Ballı limonu nasıl hazırlıyorsunuz Fatma hn. Biraz ayrıntı verir misiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dygml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni çıkışlar için sevindim dilerim dökülmede durur off off neymiş bu saç ya çok canımı sıkıyor ama şükür miracle hocam hakkında bilgim olmayan ru getirtmiş ileriki aylarda tedavimiz ilerlicek inş.ben spiroda istedim tortudan kurtulmak istiyorum
    Bu tortu olayı ciddi kabus. Benim bide üç kullandığımı düşününce daha da kötü.
    Siz nasıl temin ettiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    hakiki çam balı 1 tatlı kaşığı,1 tatlı kaşığı sirke çay kaşığı çörek otu yağı hakiki birazda limon sıkıyorum harika bir tadı var losyonu garnierlemi hazırlıyorsunuz elsevele mi garnierle hazırladığımda dökülme devam ediyordu ama yarı yarıya inmişti günlük 15-20 lerdeydi (losyondan önce 100 gibiydi) elsevele şu şekilde hazırladım 200 ml içine 2 aldoctone 1 diane 2 dekort 2 androcur 2 de dutas attım 1 bemix 1 evigen 1 de bephanten 20 tane dökülüyordu ya günlük 0. 4 gün saç yıkamıyorum 4.gün sonunda 15-20 MaaşaAllah Allah nazarlardan korusun hepimize şifa versin tabi saç çıkışı da var finası bıraktım 4 günde bir minox sürüyorum hergün akşam losyonu sürüyorum sabahları sürmüyorum işe yetişemiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    neden herkes tortuya takmış durumda ben memnunum asla da süzmedim tortu dibe çöküyor ben inadına çalkalıyorum hepsi homojen olsun öyle kafama sürüyorum bayılıyorum bu losyona tortu kötü durmuyorki en azından bende mi kötü durmuyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aldactone az kullanıldığında zaten tortu sorun olmuyor aksine dipleri daha dolgun yapıyor, benim dozum çok yüksek . Süzsem de yoğun sanki tozlu görünüyor saç. Ben zaten takınmıyorum çünkü önemli olan saçımın çıkması ve dökülmemin bitmesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir bayan sizin diğer siteden olduğunuzu iddia etmişti bir gün üşenmedim girdim o siteye orda bir hanım adı şanspaşa hiçbir şey kulllanmayara sadece dermarollerla yendiğini söylemiş daha sonra konuştunuzmu o bayanla gerçekmi youtubetan takip ediyorum çok bayan var böyle doktor kontrolu altında dermarollere bastırıp kanatarak tedavi uyguluyorlar sonuçlar harika ama tabi dökülme şekli önemli sanırım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı fatma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir bayan sizin diğer siteden olduğunuzu iddia etmişti bir gün üşenmedim girdim o siteye orda bir hanım adı şanspaşa hiçbir şey kulllanmayara sadece dermarollerla yendiğini söylemiş daha sonra konuştunuzmu o bayanla gerçekmi youtubetan takip ediyorum çok bayan var böyle doktor kontrolu altında dermarollere bastırıp kanatarak tedavi uyguluyorlar sonuçlar harika ama tabi dökülme şekli önemli sanırım.
    Evet diğer sitede 3 yıllık saç dökülmesi hikayem başlıklı konuyu ben açtım.
    O bayanla zaten forum dışında hiç görüşmedim.
    Ama roller zaten bilinen bir tedavi yöntemi
    Bende zaman zaman kullanıyorum halen

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bireylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumcu bey merhaba
    D vit düşük çıktı .d vit takviyesi başladım. Mide şikayetlerim oldukça az.
    Dün ilk defa bir parça ekmek yememle birlikte mide şikayeti yaşadım. Inşallah devam ederse dökülmem azalıyor gibi.
    Siz probiyotik başladınız mı yoksa sadece kefir ve yoğurt mu eklediniz?
    Ben halen arayış içindeyim. Bu arada yakı ve ısırgan otu siparişi verdim . İnş sonuçları paylaşırım
    Probiyotik için lahana turşusu ve kefirden iyisi yok ancak ikisine de başlayamadım. Elimden geldiğince yoğurt yaptım onu tüketiyorum probiyotik olarak. Benim diyetim tam anlamıyla başlamadı şu an sadece ekmek ve işlenmiş gıdalar yok. Ekmek yoksunluğu çekmiyorum artık. Diyetimin ileriki aşamalarında ağır metal detoks ve probiyotik takviyesi şeklinde bir ayarlama yapacağım ama tek yaşıyorum zor oluyor işte. Lafta kalmaz umarım.

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Probiyotik için lahana turşusu ve kefirden iyisi yok ancak ikisine de başlayamadım. Elimden geldiğince yoğurt yaptım onu tüketiyorum probiyotik olarak. Benim diyetim tam anlamıyla başlamadı şu an sadece ekmek ve işlenmiş gıdalar yok. Ekmek yoksunluğu çekmiyorum artık. Diyetimin ileriki aşamalarında ağır metal detoks ve probiyotik takviyesi şeklinde bir ayarlama yapacağım ama tek yaşıyorum zor oluyor işte. Lafta kalmaz umarım.
    Ağır metal detoxu için ne düşünüyor ya da öneriyorsun ? Bu konuda chlorelladan etkili bir şey pek görmedim düşünceni merak ettim ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 21/24 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon