Sayfa 2/24 İlkİlk 123412 ... SonSon
234 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bitmeyen saç dökülmem:(

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaçlar konusunda ayrıntılı bir bilgiye sahip değilim ama çevremde antidepresan ilaç kullanıp ta durumu iyiye giden hiç kimseyi bilmiyorum,böyle bir şey kullanacaksanız bile bitkisel olanını kullanmanız daha iyi olur gibime geliyor,(tabi karar sizin)sarı kantaron,karabaş,melisa ve nane çayı ve yağları gibi.
    Öneriniz için teşekkür ederim
    Antidepresanların saç dökülme riski bulunduğu için ben de bu defa sarı kantaron tb başladım..

Bende dört yıl boyunca çok uğraştım saç dökülmesi ile. Hastaneye gittim herşey normal çıktı. Yinede doktor karışım falan verdi. Kullandım etki etmedi. Saçlarım o kadar gür ve parlaktı ki. Şuan baya azaldı. Çaresizliğim dibe vurduğu an bu siteyi buldum ve hemen uygulamaya geçtim. İlk haftada dökülme azaldı. İkinci hafta daha da azaldı. Miracle losyon benim hayatımın mucizesi oldu. Saçlarımdan dolayı hergün mutsuzdum. Şimdi ise çok mutluyum. Ve losyonu günde bir kez kullanıyorum ona rağmen hemen etki etti. Umarim size de etki eder. Bayanlar için daha zor bi durum saç dökülmesi.

Moderatör
    Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende dört yıl boyunca çok uğraştım saç dökülmesi ile. Hastaneye gittim herşey normal çıktı. Yinede doktor karışım falan verdi. Kullandım etki etmedi. Saçlarım o kadar gür ve parlaktı ki. Şuan baya azaldı. Çaresizliğim dibe vurduğu an bu siteyi buldum ve hemen uygulamaya geçtim. İlk haftada dökülme azaldı. İkinci hafta daha da azaldı. Miracle losyon benim hayatımın mucizesi oldu. Saçlarımdan dolayı hergün mutsuzdum. Şimdi ise çok mutluyum. Ve losyonu günde bir kez kullanıyorum ona rağmen hemen etki etti. Umarim size de etki eder. Bayanlar için daha zor bi durum saç dökülmesi.
    Papatya hanim mümkünse foto koyarmısınız.Başka bayan üyelere cesaret amaçlı.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Karşılıksız yapıyoruz paylaşımlarımızı ama sitemize katkı amaçlı kendi konunuzu açabilirmisiniz resim koymasanızda olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Foto çektim ama fotoğraf makinası olmadığı için flashli çekemëdim. Ama yinede açıklık görünüyor. İki haftadan fazla oldu kullanıyorum. Tarağima çok çok az saç geliyor. Biraz daha geçsin konu açarım. Tabi miracle hocam sizin desteğinizle. Çünkü pek anlamam konu açma foto koyma kısımlarını. İki ay falan dolsun sonra tabi. Tek yaptığım konazol şampuan ve günde bir kez miracle losyon. Tek diyebileceğim çok mutluyum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba papatya
    Senin adına çok sevindim. Inşallah bu site bir çok kişiye şifa olacak..
    Ben de henüz dökülme durmadı ama sanırım yeni saçlarım çıkıyor
    Bi de dökülme durursa dünyanın en mutlu insanı ben olacam
    Site kurucularına ve yardım eden herkese binlerce teşekkür...

Ne mutlu fayda gördüyseniz bu haz yetiyor bize ama en güzel teşekkür bizce başarılı sonuçlarınızı forumda paylaşmanızdır. Tabi paylaşmasanızda canınızın sağlığı burada olmanız yeter.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Foto çektim ama fotoğraf makinası olmadığı için flashli çekemëdim. Ama yinede açıklık görünüyor. İki haftadan fazla oldu kullanıyorum. Tarağima çok çok az saç geliyor. Biraz daha geçsin konu açarım. Tabi miracle hocam sizin desteğinizle. Çünkü pek anlamam konu açma foto koyma kısımlarını. İki ay falan dolsun sonra tabi. Tek yaptığım konazol şampuan ve günde bir kez miracle losyon. Tek diyebileceğim çok mutluyum
    Saç dökülme şeklin tam olarak nasıl acaba? Tanı erkek tipi( kadın tipi dökülme ) mi?
    Açıklık ne kadar?
    Daha önce hangi tedavileri kullandın?
    Önlerde mi, şakak ta mı, tepe demi, genel mi dökülme?
    Ben dünden beri karanfil kürünede başladım..
    Bu defa inşallah çözüm olacak..

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bireylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba papatya
    Senin adına çok sevindim. Inşallah bu site bir çok kişiye şifa olacak..
    Ben de henüz dökülme durmadı ama sanırım yeni saçlarım çıkıyor
    Bi de dökülme durursa dünyanın en mutlu insanı ben olacam
    Site kurucularına ve yardım eden herkese binlerce teşekkür...
    Saç dökülmesi bayanlar için çok zor bir durum ama bir o kadar şanslı bayanlar erkeklere göre saç dökülmesi tedavisinde,çok çabuk netice alabiliyorlar çünkü.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Paylaşırim kesinlikle. Miracle hocam doktor çare olmadı siz çare oldunuz. En kısa zamanda konu açarım

Sayfa 2/24 İlkİlk 123412 ... SonSon