Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
78 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Dermaroller öneri ?

Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok sağol yardımların için dostum. saçlar uzadı biraz ama yaza girdik. Kısaltacam artık dermaroller için mecburen.

Şimdi aslında saçlı bölgeden ziyade şakaklardaki tüylenen yerlere kullanmayı düşünüyorum. O yüzden koparılma problemi olmaz sanırım.

Şimi bu sitede ağırlıklı olarak 1 mm deniliyor ama başka yerlerde saç için 0.5 0.75 kullananlar varda ondan sorayım dedim.

1 mm siparişi veriyorum karta para yükler yüklemez
    şakaklarda falan cok bastırmazsın hocam saçsız alanda falan ust bolgede bıraz daha baskı yapıp uygularsan tahriş olmaz boylece verdıgım lınkten al cok para vermeye gerek yok ılerde de dermastamp alırsın uzun saçta rahatlıkla kullanabılırsın

Beyler elimde çinden getirttiğim açılmamış fazla bir derma roller var 0.5 mm 540 iğne Rohs. İlgilenen özel mesajla iletişime geçebilir.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 249
Büyüklüğü:  393.5 KB (Kilobyte)
ID:	2361

Sizi korkutmak istemem ama,.. Bana işkence gibi geliyor bu Dermorolleri kullanmak. Bu yüzden haftada iki kere kullanıyorum.

arkadaşlar saçlarımı hep 1 numara kestiriyorum( 2 hafta bir)
    sizce tercih etmem gereken dermaroller ne olmalı.daha çok şakaklarda kullanıcam 0.75 alsam yanlış mı olur ?
    0.5 mi alayım

saygılar

SaçımınDoktoru Üyesi
    2-3 aydır dermastamp kullanıyordum, şu sağda solda reklamları zgts'nin titanyum 192 iğneli olanını söyledim.
    Özel kutusu içinde geldi.Gerçekten kalite bakımından çok iyi.
    60'ı bayılıp onu alın derim. 20 lira daha az vereceğim diye ürün elinizde kalmasın
    Forumda konu açamıyoruz malum nedenini anlamadık bilgilendirmek istediğimiz başlıklara yazalım bari

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar saçlarımı hep 1 numara kestiriyorum( 2 hafta bir)
    sizce tercih etmem gereken dermaroller ne olmalı.daha çok şakaklarda kullanıcam 0.75 alsam yanlış mı olur ?
    0.5 mi alayım

saygılar
    milimetrenin çok önemli olmadığını bilin önce. cunku adı üstünde milim yani. Asıl mesele şu: Saçlar kısaysa dermaroller, uzunsa dermstamp kullanmalisiniz. dermaroller uzun saçı koparıyor çünkü. Ben dermastamp kullaniyorum ve en azindan deriyi Kızartma konusunda gayet memnunum. noktasal olarak kanatmak daha faydalı tabi ama zor oluyor çoğu zaman, hemen arkasına da losyonlari sürüyorum. haftada 3-4 kez kullaniyorum stampi
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    seyrek bölgelerde dermaroller'ın sebep olduğu kızarıklık ne kadar sürede geçiyor? benim tepe seyrek, kanatana kadar bastırsam tüm gün öyle gezemem ki belli olur kızamık gibi.

dermastamp alacağım kaç mm olsun nasıl önerirsiniz? hangi siteden temin edebilitim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben saçı kazıtçam yarın 0.75 mm sipariş ettim SAÇ DERİSİ COK KALINMI KANATIRMI YANI 0.75 faydasını gorurmuyuz 0.75mm ıle ? bu olcude kullanan varmı
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 249
Büyüklüğü:  393.5 KB (Kilobyte)
ID:	2361

Sizi korkutmak istemem ama,.. Bana işkence gibi geliyor bu Dermorolleri kullanmak. Bu yüzden haftada iki kere kullanıyorum.
    Bu saça dermastamp gider hocam.

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon