Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
78 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dermaroller öneri ?

Hybrid View

Ben gittigidiyor dan aldım beklemek istemedim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

fazla abartmamak lazım çıplak bölge için .25 veya .5 mm olmalı.
    saçlı deri içinse 1 mm falan.

Arkadaşlar dermaroller sipariş edeceğim, daha önce kullanmadığım için tavsiyenize ihtiyacım var.
    Sizce hangisini almalıyım? Ayrıca hepsinde cilt için diyor bunlar saçımız içinde geçerli mi acaba?

540 İğneli Zgts Dermaroller Titanyum-hediyeli! GittiGidiyor'da 130832179

1,00 Mm 192 İğne Zgts Dermaroller Titanyum Gold! GittiGidiyor'da 137700474

540 İğne Saç Dermaroller 0,50 Mm Derma Roller Array GittiGidiyor'da 137710573

ZGTS Titanyum Dermaroller 540 iğne 0,5 mm (Medilox Dezenfektan Sprey Hediye!)

tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KoCaKuRT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dermaroller sipariş edeceğim, daha önce kullanmadığım için tavsiyenize ihtiyacım var.
    Sizce hangisini almalıyım? Ayrıca hepsinde cilt için diyor bunlar saçımız içinde geçerli mi acaba?

540 İğneli Zgts Dermaroller Titanyum-hediyeli! GittiGidiyor'da 130832179

1,00 Mm 192 İğne Zgts Dermaroller Titanyum Gold! GittiGidiyor'da 137700474

540 İğne Saç Dermaroller 0,50 Mm Derma Roller Array GittiGidiyor'da 137710573

ZGTS Titanyum Dermaroller 540 iğne 0,5 mm (Medilox Dezenfektan Sprey Hediye!)

tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    kardeşim 192 iğne 1 mm tercihimdir . ebaydan da istetebilirsin çok daha uygun fiyatlar ama biraz geç geliyor.

Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim 192 iğne 1 mm tercihimdir . ebaydan da istetebilirsin çok daha uygun fiyatlar ama biraz geç geliyor.
    Tasiyeniz için teşekkür ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şuan elime aldığım dermaroller ım ulaştı 0.75 mm aldım 540 iğne saçlarım 3 numara kısa yani. ve açıklık alanım çok ama kutu da yer alan broşür de uzun saçlar için 0,25 mm ve 0.50 mm önerilen yazıyor. acaba çok mu tahriş eder yanlış mı yaptım

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arda34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şuan elime aldığım dermaroller ım ulaştı 0.75 mm aldım 540 iğne saçlarım 3 numara kısa yani. ve açıklık alanım çok ama kutu da yer alan broşür de uzun saçlar için 0,25 mm ve 0.50 mm önerilen yazıyor. acaba çok mu tahriş eder yanlış mı yaptım
    yok kardeşim en ideal şekilde şuan seninki iğnelerin saç foleküllerine ulaşması için kısa saçta 0.75 uzun saçta 1 veya 1.5 ideal

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler arkadaşlar

Arkadaşlar, ebayden aldığım dermaroller ın yaklaşık 1 aydan fazla süredir gelmemesi ve iptal olması üzerine bir alışveriş sitesinden 3 gün önce sipariş ettiğim dermaroller elime ulaştı ve az önce ilk defa kullandım. internette araştırma ve yorumları takip etmem sonucunda Miracle 'ın tavsiye ettiği gibi 1 mm lik 540 iğneli bir dermaroller aldım.

Uygulamam şu şekilde oldu,
    saçlarımı yıkadıktan sonra saçlar hafif ıslakken önce önden arkaya kısa mesafelerle hafif bastırarak 2-3 cm bastırıp çekerek(daha uzun mesafede saçlar dolanıyor ve bazı saç telleri kırılıyor) sonra arkadan önde doğru hafif bastırarak kullandım yaklaşık 4-5 kere üzerinden geçtim hemen sonrasında Miracle losyon ve tekrar 4-5 kez dermaroller uyguladım. Detaylı şekilde yazıyorum inşallah ilk defa kullanacak arkadaşlara faydalı olur.

Uygulamanın ardından saçlı deride herhangi kanama olmadı sadece çok hafif bir pembelik oluştu. Fazla bir acı da olmadı tırnağı saç derisine hafifçe bastırınca hissedilen kadar hafif bir batma hissi oluşuyor.
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ebayden aldığım dermaroller ın yaklaşık 1 aydan fazla süredir gelmemesi ve iptal olması üzerine bir alışveriş sitesinden 3 gün önce sipariş ettiğim dermaroller elime ulaştı ve az önce ilk defa kullandım. internette araştırma ve yorumları takip etmem sonucunda Miracle 'ın tavsiye ettiği gibi 1 mm lik 540 iğneli bir dermaroller aldım.

Uygulamam şu şekilde oldu,
    saçlarımı yıkadıktan sonra saçlar hafif ıslakken önce önden arkaya kısa mesafelerle hafif bastırarak 2-3 cm bastırıp çekerek(daha uzun mesafede saçlar dolanıyor ve bazı saç telleri kırılıyor) sonra arkadan önde doğru hafif bastırarak kullandım yaklaşık 4-5 kere üzerinden geçtim hemen sonrasında Miracle losyon ve tekrar 4-5 kez dermaroller uyguladım. Detaylı şekilde yazıyorum inşallah ilk defa kullanacak arkadaşlara faydalı olur.

Uygulamanın ardından saçlı deride herhangi kanama olmadı sadece çok hafif bir pembelik oluştu. Fazla bir acı da olmadı tırnağı saç derisine hafifçe bastırınca hissedilen kadar hafif bir batma hissi oluşuyor.

Yanlış kullanmışsın demek ki, hafif bastırarak 1mmlik dermoroller ile delikler açamazsın. Eğer delikler açacak kadar bastırarak kullanmazsan bir anlamı yok ki.

Google'dan bakabilirsin kullananların saç derileri hep kanla doluyor. Eğer sende kanlanma olmuyorsa demek ki delikler açacak kadar bastırmıyorsun.

Benim tavsiyem'de 540 iğneli olan, evet uzun saçları koparıyor ama bence dert edilecek bir şey değil. Ben ilk 200 iğneli olanı kullandım ve memnun kalmamıştım

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon