212 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxil Dutasterid Saç Dökülmesinde Yeni Başarı

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük 4 ml dev0.33 mg dutasterid var %5 emilimle 0.0165 mg bunun yarısı scalpta takılı kalıp yarısı sisteme gitse 0.0082 mg yapar. 0.01 mg dutas en fazla %10 dht bloklar. Bu oran ondanda az. Nasıl mı o zaman etki ediyor? Çünkü ar enzimi en çok salgılanan yer bizzat folikülün kendisidir yani dutas kapıda pusuya yatıyor...
    yani miracle ya ne olacagdi kas gevseticiyi neden gerilen boynumuza sürüyorsak ayni mantigi sac derisinde de uyguluyoruz, yani amerikayi tekrar kesfetmeye gerek yok, bana kalirsa olusum sac kökünün tam icinde de olmuyor cevresine bile ilaci tasimak etki ediyor, yani minox, döngü korkusu olmasa ve diger yan etkileri olmasa en iyi tasiyici oluyor.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani miracle ya ne olacagdi kas gevseticiyi neden gerilen boynumuza sürüyorsak ayni mantigi sac derisinde de uyguluyoruz, yani amerikayi tekrar kesfetmeye gerek yok, bana kalirsa olusum sac kökünün tam icinde de olmuyor cevresine bile ilaci tasimak etki ediyor, yani minox, döngü korkusu olmasa ve diger yan etkileri olmasa en iyi tasiyici oluyor.
    Bildiğimizi tekrar ediyorum bunu bilerek yapıyorum çünkü herkes bilmiyor bunları yeni gelen sob sayfayı okur birde ilkini. Amaç her zaman açıklayıcı olmak yoksa okuyan biri evet ya minoxtanda olabilir der geçer.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğimizi tekrar ediyorum bunu bilerek yapıyorum çünkü herkes bilmiyor bunları yeni gelen sob sayfayı okur birde ilkini. Amaç her zaman açıklayıcı olmak yoksa okuyan biri evet ya minoxtanda olabilir der geçer.
    bende onun icin tekrar yazdim ve acikladim zaten bak bir daha yazdik daha iyi oldu