Sayfa 14/22 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
212 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Minoxil Dutasterid Saç Dökülmesinde Yeni Başarı

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istediğini yazıp sonra böyle istediğin atı oynat filan diye konuşmaya utanmıyormusun ? Forum kurduk diye fikrimizi söylemeyecekmiyiz ? Bırak edebiyat yapmayı kimse silmedi banlamadı işine gelmedi kendin basar gidersin sana istediğini verip masum köylü moduna sokmayız şimdi istediğini yaz ya da git her zamanki gibi özgürsün.
    bu arkadas olayi kisisellestiren bos insanlardan birisi. @özgür kardesim forum kimsenin babasinin mali degil yazanlar olmasa miracle ne yapsin forumu, ki kendisi de bunun farkinda, sen adamin losyonunu ondan daha iyi bildigini iddia ederken o da kendini savunma hakkina sahiptir. ayrica miracle ile burada cogumuz farkli konularda farkli görüslere sahip oluyoruz, herkes düsüncesini söylüyor ve olay okuyucunun fikrine kaliyor senin gibi kimse kisisellestirmiyor kin tutmuyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet arkadaşlar siz haklısınız. Yazdıklarım içi boş şeylerdir. Minox+dutas çok iyi sonuç vermiş ve bunda dutas kesinlikle lokal etki göstermiştir. Yazdıklarım kişisel ve çelişkilidir.

Herkese iyi bayramlar..

Ya dedimde fikrini söylüyor bizde cevaplıyoruz kalsın yorumlar hani engelde olmadık ama kalkıp na alagaa aa oo nerden biliyon ? Dohtordan eyi mi bilcen laflarını diyene kanıt getirmesse o sözleri midesine oturturum. Böyle de olabilir demek başka ne alaka 3 tane ilacı attım elseve olurmu böyle saçmalık demek başka seviyesiz yaklaşımları mantık hatalarını desteksiz sallamaları hiç katmıyorum bile. Özgür uzun yıllar vermiş bu işe ama hastalık aynı "ulen Ne alaka neden ben düşünemedim? Nasıl olurda 2 tane ne idiğü belirsiz kişi çözüm üretme cüretinde bulunur ? Bu işi bozarım aga" hastalığı...
    Konu Miracle tarafından (04.10.2014 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet haklısın.. İfademi söylebilirim ama insanların şevkini kırmamalıyım.. Losyonunuz çok etkili ve kanıtlıdır..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tebrik ederim..

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar siz haklısınız. Yazdıklarım içi boş şeylerdir. Minox+dutas çok iyi sonuç vermiş ve bunda dutas kesinlikle lokal etki göstermiştir. Yazdıklarım kişisel ve çelişkilidir.

Herkese iyi bayramlar..
    Yok yok minox 80 günde orman a çevirir saçı aynı resimdeki gibi! biz boşuna çözüm arıyoruz ayda 30 tl ye kafamızda küçük bir koruluk sahibi olabiliriz biz hata ettik şansımızı zorladık çözüm bu kadar basitken artık foruma filanda gerek yok teşekkürler özgür vey bizi büyük bir hatadan ve zaman kaybından kurtardığın için...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herkese iyi bayramlar..
    iste sendeki problem en son sömürü yapmaya calisarak ortaya cikti.

biz diyoruz ki "minoxtan kaynakli ise bir süre sonra saclar kaybolabilir ama bu yogun sac cikisi dutas kaynakli olabilir ihtimal yüksektir"

sen ise "minox sac cikarmis, dutas etkisi yok, 20.haftadan sonra saclar dökülür, finas ve minox dutasterid ve antiandrojenden etkili, zaten sizin losyon emilmez ama sistemie karisip yan etki gösterir" diyorsun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yok minox 80 günde orman a çevirir saçı ayno resimdeki gibi biz boşuna çözüm arıyoruz ayda 30 tl ye kafamızda küçük bir koruluk sahibi olabiliriz biz hata ettik şansımızı zorladık çözüm bu kadar basitken artık foruma filanda gerek yok Teşekkürler özgür vey bizi büyük bir hatadan ve zaman kaybından kurtardığın için...
    Minox+dutas losyonu güzel bir fikir, ben oral almasaydım bunu denerdim. Herkese başarılar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iste sendeki problem en son sömürü yapmaya calisarak ortaya cikti.

biz diyoruz ki "minoxtan kaynakli ise bir süre sonra saclar kaybolabilir ama bu yogun sac cikisi dutas kaynakli olabilir ihtimal yüksektir"

sen ise "minox sac cikarmis, dutas etkisi yok, 20.haftadan sonra saclar dökülür, finas ve minox dutasterid ve antiandrojenden etkili, zaten sizin losyon emilmez ama sistemie karisip yan etki gösterir" diyorsun.
    Haklısın yanlış söylüyorum. Boşver yazdıklarımı..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence artık bunları bırakıp bu arkadaşın sonuçları böyle devam edecek mi ona bakalım, inşallah en az bi 9 ay böyle devam eder, o zaman ben de minox+dutas losyonu ciddi düşünebilirim

Sayfa 14/22 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon