5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Herşeye açığım yardıma ihtiyacım var Resimli

Herşeye açığım yardıma ihtiyacım var Resimli

Merhaba büyüklerim yaşıtlarım 21 yaşındayım. Genetik saç dökülmesi var. Dermatoloji uzmanı tahlil yaptı problem çıkmadı. 1 haftadır minoxil 3 gündür hızlı sonuç almak için doktor önermedigi halde proscar kullanıyorum. Resime bakarak yol gösterir misiniz? Şakak problemim yok. Herkese teşekkürler

https://i.hizliresim.com/ZEAbbg.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxil kullan proscar yerine miracle losyonla başlayabilirsin daha yaşın kücük saç dökülmesi için sebamed anti hair loss kullan hep haftada 1 ketoralle yıka 3-6 ay ağızdan vitamin takviyesi başla mediobiocompleks-e olabilir

Ketarolü bilmiyorum bioxin forte şampuan kullanıyorum çok fark ettirir mi acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    ketoralin içinde ketokonazol var saçlı bölgedeki saç dokulmesine neden olacak DHT'yi azaltir bioxine gunluk sampuan olarak devam edebilirsiniz ketorallede hfda en az 1-2 kez yikanın sampuanla cok etki gormezsiniz oral ve topikal tedavi lazim

Forumu yeni keşfettim çok faydalı bilgiler var. Proscar genç olmama rağmen beni kısa sürede etkiledi. Cinsel hayatım olmadığı için problem yok aksine iyi bile oldu diyebilirim. Ketoral şampuanı temin edip kullanıcam inşallah etkisi güzel olur . Yorum için teşekkür ederim.