Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aldactone ve Dutastan maximum verim..?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldactone ve Dutastan maximum verim..?

Degerli Arkadaslarım, ben bu minoxtan bıktım,yani kullanmak istemiyorum. Diane35in icinde s.asetatın da az oldugu kanısına inanarak, 100ml elsevin içine 3kutu aldactone, 10-15 tane de dutas sıkıp devam etmeye karar verdim. Dermarollerla kullanacagim. Gelismeleri bu başlık altinda fotograflarla birlikte paylasacagim. Allah korusun bi ihtimal verim alamam,ters giderse, invncble hocanin minox-dutasa dönüş yapacagm. Endol işini tam anlamiyla zihnimde oturtabilirsem,yanina da yeni miracle losyonu ekleyecegim. Allah hepinize şifa versin,yardimcisi olsun.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxdil hic kullanmadım aldım sac cıkardı gibi kıllanma oldu bir doktu uyuz oldum ya bu minox vurup kacacaksın yani alacaksın 4 5 ay kullanacaksın sonra digerlerine devam edeceksin ilerde lazım olursa tekrar vurup kacacaksın 3 4 ay kullanıp saclanınca digeriyle devam yoksa bela tam bela minox
    Bu çok doğru bir taktik. Antiandrojen ile minoxun çıkardığı saçlar kesinlikle korunur ve ileride gider tabi dozlama çok önemli.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok doğru bir taktik. Antiandrojen ile minoxun çıkardığı saçlar kesinlikle korunur ve ileride gider tabi dozlama çok önemli.
    Hele bir saç çıkaralım,sizinle aynı düşünüyorum çıkan saçları koruma konusunda,bir ömür boyu minox a mahkum olacağımız görüşüne katılmıyorum,baksanıza her gün yeni bir şey öğreniyoruz yeşil çay,çiğ kabak çekirdeği,ısırgan çayı,kırmızı biber,soya sütü vs.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

anl tedavindeki tresan içine katıp yaptıgın losyon dikkatimi çekti. O şekilde olabiliyor mu? Bende kolay bir sekilde minıxsuz dut hazırlama peşindeyim. Tresan veya başka bir hazır guzel losyon gibi.

Alıntı akrepkral06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anl tedavindeki tresan içine katıp yaptıgın losyon dikkatimi çekti. O şekilde olabiliyor mu? Bende kolay bir sekilde minıxsuz dut hazırlama peşindeyim. Tresan veya başka bir hazır guzel losyon gibi.
    Olur tabi neden olmasın. Ilaclari içinde cozdurecegim losyonu garnier ya da elseve degil de, icerik olarak onlardan kat be kat daha iyi olan tresan tonik yaptim, tresan konusunu incelersen orda da görürsün. Ve ayrica aldactone ile dutasi bir araya getirdim o kadar. Cunku ikisinin birarada cok verimli olacagini düşündüm. Sen de deneyebilirsin öneririm yani

Moderatör
    Tedaviler gün gün gelişiyor.Doruk noktasınamı doğru gidiyoruz ?
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedaviler gün gün gelişiyor.Doruk noktasınamı doğru gidiyoruz ?
    topikal antiandrojenin önemsenmemis önemini ve pgd2 ibhibesini kafamiza kazıyan miracle'a sonsuz teşekkürler,ufku gösterdi,her yoldan gidecegiz insaAllah..

Simdi ben miracle losyon kullanıyorum. İlk basta sakakta hemen 1-2 sert kıl cıktı ve gitti. Devam ediyorum. Bende minox kullanmak istemeyenlerdenim. Simdi mesela tresan içine diane aldactone ve dutas koysam olabilir mi. Yoksa dutas ve aldactone ayrı yapıp tresan içine miracle beraber mi kullanmalıyım?

Alıntı akrepkral06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi ben miracle losyon kullanıyorum. İlk basta sakakta hemen 1-2 sert kıl cıktı ve gitti. Devam ediyorum. Bende minox kullanmak istemeyenlerdenim. Simdi mesela tresan içine diane aldactone ve dutas koysam olabilir mi. Yoksa dutas ve aldactone ayrı yapıp tresan içine miracle beraber mi kullanmalıyım?
    Tresan kıvamını ve içeriğini tam bilmiyorum dutas karışıyorsa tresana deneyin az miktarla şayet karışıyorsa hepsini karıştırabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tresan kıvamını ve içeriğini tam bilmiyorum dutas karışıyorsa tresana deneyin az miktarla şayet karışıyorsa hepsini karıştırabilirsiniz.
    Peki üstad karisip karismadigini görerek anlayabilecekmiyiz
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 1/4 123 ... SonSon