Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 6 senelik proscar+minoxxil kullanımı tecrübelerim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dökülme şeklinin önlerden olmaması çok iyi bi şans proscar arkayı halleder zaten.Kişiden kişiye fark eder klişesini boşuna söylemiyoruz,bence gayet güzel bi başarı öyküsü bunca zaman sonunda hala güzel saçın var mı var,olay bitmiştir.
    Ben 2.5 senedir finasterid kullanıyorum ama bende böyle olmadı mesela önler açılıyodu , hiç kullanmasam muhtemelen daha kötü olacaktım ama şu an için de güzel saçlarım yok maalesef.Şekil vermek falan hak getire,saç özürlü bi şekilde yaşamaya devam ediyorum finasteride rağmen
    hocam finasterid ön bölge ve şakakları bozuyor bir işe yaramıyor diyorlar doğru mu ? tepe bölgesinde dahaetkili imiş , şakak ve ön bölgede işe yarayan ne var ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam finasterid ön bölge ve şakakları bozuyor bir işe yaramıyor diyorlar doğru mu ? tepe bölgesinde dahaetkili imiş , şakak ve ön bölgede işe yarayan ne var ?
    Ön ve şakak bölgesi için ketoral/azalderm/acnelyse kombinasyonu veya minoxille tüy çıkartabilirsin ama bunlar kendi saçın gibi dönüşemiyor pek maalesef ama o bölge tam dökülmemişse seyreklikleri kapatır en azından

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Feridun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön ve şakak bölgesi için ketoral/azalderm/acnelyse kombinasyonu veya minoxille tüy çıkartabilirsin ama bunlar kendi saçın gibi dönüşemiyor pek maalesef ama o bölge tam dökülmemişse seyreklikleri kapatır en azından
    hocam valla ön bölge ve şakaklar baya açıldı boşaldılar yani baya , o bölgelerden saç çıkarmak çok mu zor sadece tüy mü çıkar
    minox kullanıyorum bayadır ama saç çıkaramadım hiç
    http://i.hizliresim.com/Ja94vo.png

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam valla ön bölge ve şakaklar baya açıldı boşaldılar yani baya , o bölgelerden saç çıkarmak çok mu zor sadece tüy mü çıkar
    minox kullanıyorum bayadır ama saç çıkaramadım hiç
    http://i.hizliresim.com/Ja94vo.png
    Senin durum cok kotu degil incelmis sacların var yanlarda ketoral/azalderm/acnelyse bunu her bir sakaga mercimek tanesi kadar olacak sekilde haftada 3 sür örn pzt ketoral salı azalderm carsamba acnelyse seklinde tek bir krem alacam diyorsan haftada 2-3 defa sur tuylenme baslasın minoxil kalınlaştırır cıkanlari sansina da bagli

emrebrk 6 yıl minox kullandın vucudun diğer yerlerınde kıllarda artış oldumu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Feridun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin durum cok kotu degil incelmis sacların var yanlarda ketoral/azalderm/acnelyse bunu her bir sakaga mercimek tanesi kadar olacak sekilde haftada 3 sür örn pzt ketoral salı azalderm carsamba acnelyse seklinde tek bir krem alacam diyorsan haftada 2-3 defa sur tuylenme baslasın minoxil kalınlaştırır cıkanlari sansina da bagli
    azalderm/acnelyse bu iki kremin üretimi kaldırıldı falan diyorlardı hocam eczanelerde bulunmuyor diyorlardı , siz nerelerden temin ediyorsunuz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben kendimde denemedim hocam suan aktif bir tedavi uygulamıyorum ama forumdaki önerilen şeklinde bahsettim sıra muadillerine bakın Tretinoin birinde öbürünün azaleik asit etken maddeleri TRETIN 30 GR KREM bu acnelyse kremin muadili SKİNOREN % 20 30 GR KREM bu da azaldermin muadili bulamazsanız bu kremlerde olur aynı etken maddeleri piyasada olması lazım bunların

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kel-alaka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emrebrk 6 yıl minox kullandın vucudun diğer yerlerınde kıllarda artış oldumu ?
    5 yıldır minoxil kullanıyorum bariz şekilde vucudumun diğer yerlerinde kıllar çıktı diyebilirim. Örn. parmaklarımın üst kısmında çıkan kılları her hafta makina ile alıyorum. Minoxil = Wolf man.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

benım on ve şakaklarda sıkıntı yok yaratmadı da.

olmadı normal seyrınde kıllanma yapacagını sanmıyorum vucutta

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon