Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
68 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Reboost (Kelopecia) Ana Konu Kullanıcı Görüşleri Bilgi Alışverişi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bastan belliydi zaten bu teknik ve bilgi kapasitesine sahip degiller. Butun dunyaya rezil etmeleri cabasi...

Yeni Üye
    Bilgisi olan bir arkadaş COLLAGEN AMINO ACIDS hakkında bilgi verebilir mi? Saçın yeniden çıkmasına bir etkisi var mıdır? Bir çok tedavide kullanılıyormuş ve "kolajen dünyası sürprizlerle dolu" deniyor.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Konuyu uzatmaya gerek yok içerikte yazan özel vitaminler kavramı yeterli içinde sünnet derisi çeperindeki moleküllerden elde edilen besinler vardır yoktur bilmiyorum tahlile göndere biliriz bir tane ortaklaşa alınıp iyi bir yerde tahlil ettirilir bundan başkada lafa söze inanmaktan başka yol yok her ürün gibi kişisel farklarla çalışacaktır şanslılara başarılar...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Alıntı mrtt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgisi olan bir arkadaş COLLAGEN AMINO ACIDS hakkında bilgi verebilir mi? Saçın yeniden çıkmasına bir etkisi var mıdır? Bir çok tedavide kullanılıyormuş ve "kolajen dünyası sürprizlerle dolu" deniyor.
    Glycine arginin prolin hidroksiprolin gibi aminositlerden sentezlenir kolojen tip1 tip2 gibi tipleri vardır tip 2 fazla istenilmez kemiksi yapı oluşturur ancak reboost içeriğinde ki bu aminoasitler bir fark yaratamaz sporcu protein tozunu başınıza sürmüş olursunuz o kadar sorun saç derimizde bu aminoasitlerin azlığı yokluğu vs değil bunları sentezleyen saç matrixini oluşturan üretim prosesinin bozulması artık çalışmamasıdır bu faydasızdır demiyorum sadece büyük bir fark yaratamaz demek istiyorum kök hücre canlı kalamaz kremde ölüsü ise zaten penetre olamaz kök hücrenin bir besin değeri yoktur kök hücrelerden elde edilmesi muhtemel rna dna peptid kromozom vb materyaller saklama koşulları çok dikkat gerektiren bir dizi protokoller içerir ve söz konusu içerik ve ısıda aktif kalamazlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    ben Prof. Dr. Fikrettin Şahin mail yazdim, insanlarin güveniylen insallah oynamadi umarim diye

SaçımınDoktoru Üyesi
    300 tl bir fiyata 10 tane yağ satılmaz. Şu içeriğin normal piyasa fiyatı 50-90 tl arasıdır. Yani burdan ortaya çıkan şey içeriğinde yazanlardan başka şeylerde koyulmuş olmalı ki fiyatı böyle anormal seviyelerde olsun.(belkide 10 tane yağı 300 tlye gerçekten satıyorlardır )Bunu anlamak için sadece içeriğindekileri bir labaratuvarda analiz ettirmeliyiz. forumdaki kimyager arkadaşlarla konuşacağım
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Yeni Üye
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    300 tl bir fiyata 10 tane yağ satılmaz. Şu içeriğin normal piyasa fiyatı 50-90 tl arasıdır. Yani burdan ortaya çıkan şey içeriğinde yazanlardan başka şeylerde koyulmuş olmalı ki fiyatı böyle anormal seviyelerde olsun.(belkide 10 tane yağı 300 tlye gerçekten satıyorlardır )Bunu anlamak için sadece içeriğindekileri bir labaratuvarda analiz ettirmeliyiz. forumdaki kimyager arkadaşlarla konuşacağım
    insallah dedigin gibidir...

Fikrettin hocayı okulda görürsem sorucam hocam 12 çeşit yag 300 tl olur mu diye

Yeni Üye
    Fiyatı düşerse güzel olur bi sor bencede şu an Elmasirkesi arkadaşımız kullanıyor onun yorumunu bekliyoruz . KPSS geçsin kafayı kazıyıp öyle kullanıcam eğer olumlu bir gelişme olursa.. Zaten anca yayarım o Kremi .

Yeni Üye
    Alıntı yeniuye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fikrettin hocayı okulda görürsem sorucam hocam 12 çeşit yag 300 tl olur mu diye
    fiyati deyil etkisini sorsaniz daha iyi olur

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon