Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
68 sonuçtan 61 ile 68 arası

Konu: Reboost (Kelopecia) Ana Konu Kullanıcı Görüşleri Bilgi Alışverişi

Yeni Üye
    hakkaten üzücü kendi ürünümüzü yabancı forumdakilerin yorumlarından kontrol ediyoruz

numuneleri buguün aldım.kullandıkça burataya yazarım

Birkaç gün evvel 2 adet numunede bana göndermişlerdi bugün kargodan mesaj geldi yanlışlıkla 2 adet daha göndermişler 3 gündür kullanıyorum umarım işe yarar

Alıntı Sosyolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç gün evvel 2 adet numunede bana göndermişlerdi bugün kargodan mesaj geldi yanlışlıkla 2 adet daha göndermişler 3 gündür kullanıyorum umarım işe yarar
    bu numuneleri kullanıyoruz ama böyle bedava bol bol göndermeleride beni şüphelendiriyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    numuneleri nasıl temin ettiniz? normal ürün boyutunda mı yolluyorlar? sizi denek olarak mı kullanıyorlar?

Facebook sayfalarından irtibat kurdum ürünü denemek istediğimi söyledim Hakan bey isminde birisi sağolsun yardımcı oldu ve numune gönderdi ürün krem şeklinde üzerinde yazmıyor ama 50ml olması lazım 2 kutu

Hayır denek falan değilim 300 tl verecek durumda olmadığım için ricada bulundum ve sağolsunlar yolladılar

Forum sitelerinde yer alan ürün değerlendirmelerini hedef alan açıklamaları sebebi ile olumlu ya da olumsuz herhangi bir görüşe yer verilmemesi için konu kapatılmıştır. Ürünün kendi rüştünü kendi resmi sitesinde kanıtlaması/göstermesi seçeneği her zaman söz konusudur farklı kanallar vasıtası ile ürünü takip etme olanakları bulunmaktadır bilgilerinize...

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567