Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Düşük Sistemik Emilim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler yarım-1 kutu diane 35 atacağınıza, losyona sadece 1 tane androcur hapı atabilirsiniz. İçinde 50 mg cyp.asetat var. Dianenin 21 hapında toplam 42 mg var..

Bu şekilde hem daha hesaplı, zahmetsiz hem de tortu daha az olur..

Bi de şu fazla aldactone atma durumunu çözebilseydik. 3 kutu aldactone masraflı oluyor, tortu çok oluyor. Piyasada bir tabletinde daha cok mg spiro bulunduran ilaç bulamadım..

filozof
    Guest
    volteren pgd2 disinda pgf2 a pge2 vs etkisi nasil bunlari dikkate alarak kullanmak iyi olur diye dusunuyorum.
    Konu filozof tarafından (30.01.2015 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    volteren pgd2 disinda pgf2 a peg2 vs etkisi nasil bunlari dikkate alarak kullanmak iyi olur diye dusunuyorum.
    Sanırım tüm prostaglandinleri inhibe ediyor ancak pgd2 aşırı yüksek kişilerde pge2 önemsizleşmeye başlıyor ve asıl olumlu etki bu kişilerde oluşuyor zira otomobilin el frenini bıraktığınızda süper benzin ile çok düşük kaliteli yakıt arasında bir fark oluşsada bir kere hareket etmiştir araç. Pgd2 varlığı ile pge2 yoksunluğundaki saç büyüme grafiği tamamen ters orantıda değil asıl potent negatif etki pgd2 nin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler yarım-1 kutu diane 35 atacağınıza, losyona sadece 1 tane androcur hapı atabilirsiniz. İçinde 50 mg cyp.asetat var. Dianenin 21 hapında toplam 42 mg var..

Bu şekilde hem daha hesaplı, zahmetsiz hem de tortu daha az olur..

Bi de şu fazla aldactone atma durumunu çözebilseydik. 3 kutu aldactone masraflı oluyor, tortu çok oluyor. Piyasada bir tabletinde daha cok mg spiro bulunduran ilaç bulamadım..
    Diane tortu yapmıyor, asıl tortuyu yapan aldactone. ama diane yerine androcur aynı etkiyi sağlayıp daha hesaplı olacaksa neden olmasın?

Bu konuda miracle 'ın yorumunu merak ediyorum. Miracle tavsiye etmediği sürece jenerik losyona devam
    Konu neo tarafından (30.01.2015 Saat 11:03 ) değiştirilmiştir.
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diane tortu yapmıyor, asıl tortuyu yapan aldactone. ama diane yerine androcur aynı etkiyi sağlayıp daha hesaplı olacaksa neden olmasın?

Bu konuda miracle 'ın yorumunu merak ediyorum. Miracle tavsiye etmediği sürece jenerik losyona devam
    Aslında dianeyi farklı kılan esradiol bu nedenle androcurun diane yerine aynı verime ulaşması mümkün gözükmüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 2/2 İlkİlk 12