Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç dökülmesi yardım (resimli)

Forumdaşlar günlük 3 ml olarak kullanıyorum dozu düşürmeyi düşünüyorum yan etki gördüm biraz tedaviye rogaine foam eklemeyi düşünüyorum tedaviye orjinalini bulabilir miyim tr de?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ne tur yan etki hocam

Hocam libido kaybı yaşadım biraz ha sadece günlük 3 ml miracleye bağlamıyorum 4 5 gün proscar 5/1 kullandım onun etkiside olabilir bırakalı 1 hafta oldu daha bugünden itibaren miracle losyonu da günlük 2 ml çekmeyi düşünüyorum

Yarın foto güncellemesi yapmak istiyorum ama iclouddan atıyorum ben fotoları daha büyük nasıl atabilirim buraya

DEĞERLİ ARKADAŞLAR FOTOLAR FLASHLIDIR. O diplerde kıl formunda olan saçlar var onlar için de min duta başlamayı düşünüyorum ama finasteridden 3 4 günde sağlam yanetkiler gördüm.Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar kulak ta aşırı kıllanmayı diane mi yapıyor veya böyle bi yan etki gören oldumu?

Arkadaşlar uzattığımda biraz daha net gördüm açık alanı miracle losyonla şakaklarda tüylenme başladı 15 günde ufaktan siyah ince tüye de dönüyor ana vücut kıllarım artıyor bu ara kollarda bacaklarda felan duta başladım oral hafta 3 tane alıcam oral ayrıca yarından itibaren min duya başlıyorum herkesi haberdar edecem burdan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Proscardan yan etki gördüyseniz duttan ta görebilirsiniz hemde daha fazla şekilde tekrar düşünün derim

hocam haftada 2 adet alıcam oral avadortu 0.5 mg şeklinde miracleyi de kendime göre modifiye edeceğim spiroyu 2 kutuya çıkarıp dianeyi yarım kutuya düşüreceğim iyi kötü bir saç var kafada bu tedavi sürecinde psikolojik bi üstünlük veriyor insana.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon