3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Alopecia Dermo Foam Procapil %7 150 ml Hakkında

SaçımınDoktoru Üyesi

Alopecia Dermo Foam Procapil %7 150 ml Hakkında

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz Türkiye'de minoksidil köpük versiyonu üreten bir firma yok. Paypal'da kapandığı için ebay üzerinden alışveriş yapmak imkansıza yakın. Sıvı minoksidil kullanmakta sabahları işkence oluyor çünkü kurumuyor zaten seyrek olan saçı dahada seyrek gösteriyor. İnternette bakınırken bir firmanın procapilin %7lik köpük versiyonunu yaptığını gördüm deneyen var mı?

Procapil hakkında forumda yeterli veri yok genelde ön yargı ile yaklaşılmış. Şu güne kadar bende ön yargı ile yaklaştım ama biraz araştırmaya başladım İngilizce araştırmaya denk geldim daha sonra araştırmanın Türkçe çevirisini buldum merak edenler için;

https://www.areilac.com.tr/pdf/procapil.pdf

Etkinliği olan bir ürünse aslında sabahları kullanılabilir. Piyasda genelde %3 formları var bahsettiğim ürün %7 tabi içinde olup olmadığı muamma. Burası Türkiye

Ben yuzde 5 lik sprey formundakilerden kullanmistim 5 ay kadar. Sadece sac dokulmesi konusunda ise yaradigini dusunuyorum.

Bu ilacı kullanan varsa bilgi verebilirmi. Procapil içeren ürünler arasında yüzde oranı en fazla olanı bu ama, oranın fazla olması daha çok işe yaradığı anlamına gelmeyeceğini biliyorum. Kullanan arkadaşların fikirlerini merak ediyorum açıkçası. Zaman ve disiplin ayırmaya değer bir ürün mü?