Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saç ektirmeli miyim veya nasıl bir tedavi önerirsiniz

Yeni Üye

Unhappy saç ektirmeli miyim veya nasıl bir tedavi önerirsiniz

Arkadaşlar merhaba, forumda yeniyim. yaşım 27. Saçlarım fotoğraflarda görmüş olduğunuz gibi seyrek. Doktor "erkek tipi dökülme" olduğunu söyledi. Sizce saç ektirmeli miyim ? veya bu dökülen saçları çıkarabilmem için nasıl bir tedavi uygulamamı tavsiye edersiniz ?
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_1561.jpg‎   IMG_1562.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 aylık bir sağlam tedavi bütün saçlarınızı geri getirir hocam ekim yaptırmayın bence sitede bir sürü tedavi var yaşınızda tam uygun saçınız tam tedavilik saç ben öneride bulunamam ama illa forumdakiler yardımcı olur bana göre hiç ekim yapmayın
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Yeni Üye
    6 ay sonra nişanım var. o zamana kadar bir çözüm bulmalıyım arkadaşlar lütfen yardım edin

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı esb1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay sonra nişanım var. o zamana kadar bir çözüm bulmalıyım arkadaşlar lütfen yardım edin
    Saç erirseniz 6 ayda istediğiniz sonucu alamazsınız. Sitedeki tedavilere yönelin min dut ve miracle losyona başlayın yanında da dermaroller. Siteyi biraz incelerseniz birçok tedavi var göreceksiniz.

Sitedeki tedavileri araştırın bencede.Bu saça ekim yapmazlar benimde sizinki kadar olmasa da sizinkine benzer şuanki saçım.Hiç kimse ekim yapmıyor diğerlerinin de dökülebileceği için.İyi bir tedaviye başlayın en kötü sonuç alamazsanız nişan günü topik kullanır kapatırsınız.

Evleneceğini de hesaba katarak fikrimi yazıyorum : Setipiprant (dmso ve elseve ajinin ile) günde 1+cellegance losyon + kafein-azelaic asit günde 1 er, Konazol şampuan haftada 2 , dermaroller haftada 2, medobiocomplex-e günde 1. Bence oldu bu iş

ektir hocam bu yaşlar bir daha gelmez iyi bir plastik cerrah bul ve ektir saçlarını ..4 aya toparlar 6 8 ayda da saçların çıkar..

Yeni Üye
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç erirseniz 6 ayda istediğiniz sonucu alamazsınız. Sitedeki tedavilere yönelin min dut ve miracle losyona başlayın yanında da dermaroller. Siteyi biraz incelerseniz birçok tedavi var göreceksiniz.
    cevabınız için çok teşekkür ederim. dediğiniz gibi siteyi inceleyip uygun bir tedavi araştıracağım.

Yeni Üye
    Alıntı joecarol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitedeki tedavileri araştırın bencede.Bu saça ekim yapmazlar benimde sizinki kadar olmasa da sizinkine benzer şuanki saçım.Hiç kimse ekim yapmıyor diğerlerinin de dökülebileceği için.İyi bir tedaviye başlayın en kötü sonuç alamazsanız nişan günü topik kullanır kapatırsınız.
    Saç ektiren bir arkadaşım da benzer şeyler söylemişti. Arkadaş düğünleri, özel günlerde vs topik kullanıyorum görüntü açısından çok olumlu tabi ama saçı yıkadıktan sonra yine bir moral bozukluğu oluyor ister istemez. Dediğiniz gibi siteyi iyice araştırıp uygun bir tedaviye başlayacağım

Yeni Üye
    Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evleneceğini de hesaba katarak fikrimi yazıyorum : Setipiprant (dmso ve elseve ajinin ile) günde 1+cellegance losyon + kafein-azelaic asit günde 1 er, Konazol şampuan haftada 2 , dermaroller haftada 2, medobiocomplex-e günde 1. Bence oldu bu iş
    Cevabınız için teşekkür ederim. Bazı terimlere yabancıyım maalesef derinlemesine bir araştırma yapıp, önerinizi de dikakte alarak bir tedaviye başlayacağım

Sayfa 1/2 12 SonSon