2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Genetik olmayan saç dökülmesi yada genetik olan nasıl belli olur bir kaç şey sormak istiyorum resimli

Genetik olmayan saç dökülmesi yada genetik olan nasıl belli olur bir kaç şey sormak istiyorum resimli

merhaba ben 19 yaşındayım saçlarım dökülüyorda öyle günlük 50 tel bile yoktur ama şakaklarım açıldı üstler seyrekleşti ense tarafıda birazcık seyrekleşti gibi şakaklarımda saçlarım sarı oldugundan incelen teller beyaz beyaz duruyor kolay fark ediliyor ailemin genetik yapısı hakkında babamın saçları çok dökük değil de şakaklardan bir de tepeden var siyah saçlı kıvırcık dökülmem onunkine benzemiyor gençlik fotolarını inceledim baba tarafım saçları siyah gibi anne tarafımda sadece alınları açık şakaklarda gerileme var annemde bile dayılarımda merak ettiğim şey genetik olmayan saç dökülmesi bütün saçı dökene kadar sürer mi ve genetik olanla aynı şekilde mi ilerler sakaklardan ve saçın üst tarafından aynı ilerleme şeklinde midirler bu arada geçen doktora gitriğimde b 12 eksikliğim oldugunu söylemişti ama ben telefonla kafamın fotoğrafını çektiğimde üstler daha seyrwkmiş gibime geliyor yada ensemdeki saçlar daha yatık üstler havaya doğru uzadıgından ışık derimi belli ediyor da olabilir sormak istediğimi sordum 2 gün cildiyeye gidiyorum genetik se nasıl bir tedavi izlemeliyim teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi muamma bu kimse bilemez ne kadar döküleceğini
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.