Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
52 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Topikal Dutasterid(avodart) Krem Hazırlamak

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim gibi minoxtan dolayı ppg alerjisi yaşayanlar için yerine geçecek etkili bir tedavi. Minoxun içine 10 tane avadort atıyordum inanılmaz etki etmişti. Ppg den dolayı minoxu bırakınca saçlar dht etkisinde inanılmaz dökülme yaşadım şimdi umarım ketoral+dutas ile aynı verimi alırım.
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

Ketoral acnelyse kremleri kullanıyorum. Avodart ekleyip devam edeyim bakalım.
    Miracle losyon içine de şakaklar için kaç tane eklemem uygun olur?

@Miracle hocam miracle losyon ile birlikte krem formu kullanmaya başladım ve olumlu sonuçlar alacağımı düşünüyorum.
    Şimdi sorum şu; 30 gr ketoral 15 adet avodart içine göz kararı azalderm ekledim. Bu azalderm in biraz fazlasını eklesem (yan etki yaptırmadan) zararı mı olur yararı mı?

Ketoral krem ve Avodart aldım, durumuma bakarak şakaklar ve ön bölgede nasıl kullanmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...in-yardim.html
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Yeni Üye
    bu losyonları bahsettiğiniz üzere saçlı deriye uyguluyoruz ama nasıl ve ne zaman yıkıyoruz bu losyonları kremleri :/

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı ahmeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu losyonları bahsettiğiniz üzere saçlı deriye uyguluyoruz ama nasıl ve ne zaman yıkıyoruz bu losyonları kremleri :/
    Akşam işten gelince kremi ve losyonu sürüyorum, sabah kalkınca (akşam banyo yapmadıysam) yıkıyorum. Benim losyonun içinde bemiks olduğu için kokuyor ve o kokuyla dışarı çıkılmıyor.
    İçinde bemiks olmayan kokusuz bir Miracle losyon yaptım sabah onu sürüp çıkıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence kremleri saçların kısa ise kullan yada kullandıktan bir süre sonra saçlarını mutlaka durula çünkü kremler losyon gibi çabuk kurumuyor ve saçı uzun süre nemli gösteriyor. krem sürüp dışarı çıkınca da uzun saç altında seyrek bölgeler daha kötü gözüküyor.

Yeni Üye
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kremleri saçların kısa ise kullan yada kullandıktan bir süre sonra saçlarını mutlaka durula çünkü kremler losyon gibi çabuk kurumuyor ve saçı uzun süre nemli gösteriyor. krem sürüp dışarı çıkınca da uzun saç altında seyrek bölgeler daha kötü gözüküyor.
    yardım için teşekkürler violator. ben krem yerine losyon olarak uygulamayı düşünüyorum miracle losyon içine dut ta eritsek nasıl olur ?

Yeni Üye
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akşam işten gelince kremi ve losyonu sürüyorum, sabah kalkınca (akşam banyo yapmadıysam) yıkıyorum. Benim losyonun içinde bemiks olduğu için kokuyor ve o kokuyla dışarı çıkılmıyor.
    İçinde bemiks olmayan kokusuz bir Miracle losyon yaptım sabah onu sürüp çıkıyorum.
    kemairon yardım için teşekkürler . miracle losyon içine dut eritsem sanırım sen bu şekilde kullanıyorsun (avodart dut degıl mı ? ) artı losyonu alpecin hair loss kullanmyı dusunuyorum alkol bazlı uygun mudur sence ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    kemairon yardım için teşekkürler . miracle losyon içine dut eritsem sanırım sen bu şekilde kullanıyorsun (avodart dut degıl mı ? ) artı losyonu alpecin hair loss kullanmyı dusunuyorum alkol bazlı uygun mudur sence ?
    Rica ederim. Ben Miracle içine direk dut. (avodart) atıyorum; kapsüllerin içindekini çıkarmakla uğraşmıyorum. Bir tane şişem şeffaf, tortuları rahatlıkla görebiliyorsun, kapsüller içinde eriyor. Alpecin'in uygunluğunu ben bilmem. Ne istiyorsan kullan. Ana tedavinin yanına bu tür ürünler elbet destekleyici olacaktır. Ben de agonist diye bir şey kullanıyorum bazı sabahlar. O da kötü kokuyor gerçi. Nedir bir işe yarar mı bilmiyorum. Farklı ürünler kullanmayınca içim rahat etmiyor.

Düzeltme: Şişenin içini başka şişeye aktarırken avodart kapsüller meydana çıktı. İyi gizlenmişler. Kapsüller çok yumuşamış, dokunsanız içi çıkıyor ama losyon içinde erimemişler. Bilginiz olsun. Losyona katacaksanız bir yerlerini delip içine atın.
    Konu Kemairon tarafından (29.10.2016 Saat 09:38 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon