Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Diana 35 ve ostrojen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar tam bir senedir androcur kullanıyorum. İlk üç ay 12.5 mg sonrasında ise 25mg kullandım. Saça en ufak faydası olmadı. Saç çıkışını geçtim dökülme miktarında bile azalma olmadı. Ayrıca saçlarımdaki ve yüzümdeki yağlanma üzerinde bile etkisi olmadı. Acaba ilaç hormonlar üzerinde etki etmiyor yeterli dozu kullanmıyor olabilirmiyim diye hormon tahlilleri yaptırdım. Total ve serbest testerteron değerleri kadınların referans araliklarina kadar düştü. Demek ilaç çalışıyor ama etki etmiyor. Daha öncesinde 2.5 sene finasterid, 5ay avodart , 8ay da aldacton 100mg kullandım. Onlardan da zaten bir sonuç alamamistim. Bazen çok etkili ilaçlarda işe yaramıyor. Olmayınca olmuyor. Bu sizin şansınıza kalmış. Evet saç dökülmesi başlı başına sanssizlik ama biraz da olsa şansınız varsa finasterid le bile saçlarınızı korursunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tam bir senedir androcur kullanıyorum. İlk üç ay 12.5 mg sonrasında ise 25mg kullandım. Saça en ufak faydası olmadı. Saç çıkışını geçtim dökülme miktarında bile azalma olmadı. Ayrıca saçlarımdaki ve yüzümdeki yağlanma üzerinde bile etkisi olmadı. Acaba ilaç hormonlar üzerinde etki etmiyor yeterli dozu kullanmıyor olabilirmiyim diye hormon tahlilleri yaptırdım. Total ve serbest testerteron değerleri kadınların referans araliklarina kadar düştü. Demek ilaç çalışıyor ama etki etmiyor. Daha öncesinde 2.5 sene finasterid, 5ay avodart , 8ay da aldacton 100mg kullandım. Onlardan da zaten bir sonuç alamamistim. Bazen çok etkili ilaçlarda işe yaramıyor. Olmayınca olmuyor. Bu sizin şansınıza kalmış. Evet saç dökülmesi başlı başına sanssizlik ama biraz da olsa şansınız varsa finasterid le bile saçlarınızı korursunuz.
    deneye deneye kendine uygun tedaviyi bulacaksın,denemediğin birşey kaldıysa tabi, herkeste farklı tedaviler işe yarıyor.Ru yu dene birde ben kullanıyorum memnunum şakakları tekrar doldurdu fakat rahavete kapılıp bırakınca tekrar eski haline döndü,süreklilik şart tedavide

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sennedersen kardes minox cikardigi saclar bi zamandan sonra etki etmior geri donusu oluor ama diana 35 oyle degil saci cikarir korur
    youtube da videosu olan asyali biri vardi yasi 20 li yaslarin basiydi .Diane ile saclarini 4 senede geri kazanmis. Yuz hatlari felan guzellesmis tabi asyali oldugu icin daha kolay degisime ugruyorlar sac gibi sacma sapan dertle ugrasiyoruz ya. Dogru duzgun.sonucta alamiyoruz. Ne diyimki boyle genetige tukureyim
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Artık şunlardan gözünüzü farklı yönlere çevirin çok daha güvenli etkenler var ve bunlarla ben dahil bir çok kişi hayal etmediği saçlara kavuştu o kadar amacı dışında fütursuzca kullanılıyor ki pişman olacağım sanırım yakında bazı etkenleri topikal dahi olsa paylaştığıma. Saç dökülmesi sorunun günümüzde şu an itibari ile çözümü vardır komplex bir çözümdür ancak vardır yazdıklarımı ve önerilerime biraz daha dikkat verebilirsiniz.
    Konu Miracle tarafından (12.04.2017 Saat 08:36 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Asyalilar koreliler yuzleri zaten guzel ve kiz yuzlerini andiriolar degisim surecide cok belli oluor biz turklerde boyle bise olcani sanmiorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık şunlardan gözünüzü farklı yönlere çevirin çok daha güvenli etkenler var ve bunlarla ben dahil bir çok kişi hayal etmediği saçlara kavuştu o kadar amacı dışında fütursuzca kullanılıyor ki pişman olacağım sanırım yakında bazı etkenleri topikal dahi olsa paylaştığıma. Saç dökülmesi sorunun günümüzde şu an itibari ile çözümü vardır komplex bir çözümdür ancak vardır yazdıklarımı ve önerilerime biraz daha dikkat verebilirsiniz.
    hocam sizin degerli bilgilerinizi ve emeklerinizi herkes minnettar . Sadece olan durumu konusuyoruz dertlesmede diyebilirsiniz . Ben uzun sure tedavi uygulamadim spreyler losyonlar felan yordu beni acikcasi ve istedigim sonucu hic alamadim yillardir sakak sorunu oldugu icin benimki sanirim. Arada aloevera kullaniyorum sakaklara o kadar . onlarca kutu minox finasterid miracle dermoroller kisa bir sure cell dutasli minox kafama surmedigim sey kalmadi inamcimi yitirdim galiba istedigim gibi olmayacak diye 19 yasindan beri dokulme on senedir tedavilerle ugrasiyorum
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    androcur daha kuvvetli kadinlar uzerinde yapilan hirsutizm asiri killanma sorununda androcur icerigi cok daha guclu sonuc vermis.Dht baglaniyor hersey ama bilim dunyasi yaniliyor olabilir. Birde sac kokleri ne oluyorda sac uretmeyi kesiyor bir anda hucre yaslanmasina, bagli seyrelme dokulme olur bu dogal surecte 20 yasinda birkac ayda saclari dokulen insanlarin tek sorumlusu dht oldugunu dusunmuyorum beslenme de cocuk yastan itibaren bu dokulmeyi hizlandiriyor olabilir. Eski insanlara bakin yaslari 50 uzeri saci dokulse bile donor bolgeleri gur ve sagliklidir. Bizde ise donor alani saglam kisi sayisinda vile azalma var bence yedigimiz ictigimiz her gida urunu vucuda zararli olan sanayi tipi dogalliktan uzak urunler metabolizmaya,zarar veriyor ve en kolayda sac hucrelerine zarar,vermeye, basliyor. Buyuk sehirde oksijen oranida dusuk arti zararli bir cok maddeyi soluyoruz. Bunu peder bir kac haftaligina istanbuldan koye gittiginde farkettim adamin sac telleri kalinlasmisti arti annemde goz kenari kirisikliklari azalmisti. Bence,yasadigimiz sehir dogadan uzak asiri stress beslenme bozuklugu hucrelerin daha erken yaslanmasina sebebiyet veriyor tamamen
    tabi temiz hava beslenme vs vucüt için faydalı ama bizim eskiden bir adam vardı sokakta yatar kalkar bir saç vardı adamda kirden taş gibi olmuş ama hala dökülmemiş baglıyordu dökülmeyende dökülmüyor arkadaş ne gıda alırdı ne bişey

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    androcur daha kuvvetli kadinlar uzerinde yapilan hirsutizm asiri killanma sorununda androcur icerigi cok daha guclu sonuc vermis.Dht baglaniyor hersey ama bilim dunyasi yaniliyor olabilir. Birde sac kokleri ne oluyorda sac uretmeyi kesiyor bir anda hucre yaslanmasina, bagli seyrelme dokulme olur bu dogal surecte 20 yasinda birkac ayda saclari dokulen insanlarin tek sorumlusu dht oldugunu dusunmuyorum beslenme de cocuk yastan itibaren bu dokulmeyi hizlandiriyor olabilir. Eski insanlara bakin yaslari 50 uzeri saci dokulse bile donor bolgeleri gur ve sagliklidir. Bizde ise donor alani saglam kisi sayisinda vile azalma var bence yedigimiz ictigimiz her gida urunu vucuda zararli olan sanayi tipi dogalliktan uzak urunler metabolizmaya,zarar veriyor ve en kolayda sac hucrelerine zarar,vermeye, basliyor. Buyuk sehirde oksijen oranida dusuk arti zararli bir cok maddeyi soluyoruz. Bunu peder bir kac haftaligina istanbuldan koye gittiginde farkettim adamin sac telleri kalinlasmisti arti annemde goz kenari kirisikliklari azalmisti. Bence,yasadigimiz sehir dogadan uzak asiri stress beslenme bozuklugu hucrelerin daha erken yaslanmasina sebebiyet veriyor tamamen
    tabi temiz havada etkili gıdada ancak sokakta yaşayan bir adam vardı ne temizlik ne gıda sabah akşam sokakta kalırdı bir saç vardı bob marley gibi baglardı okadar gürdü adamın saçı kirden taş gibi olmuştu gıda yok ama dökülmeyende dökülmüyor arkadaş enteresan bu saç işi

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamen dogru bazıları 1 ilaçla mucize yaratıyor bazıları 5 ilaçla fayda saglamıyor şuda var
    1 sene andracur
    2.5 sene finantsreid
    5 ay avadort
    8 ayda aldactone kullanıp fayda görmüyorsan hiç buda enteresan bir durum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aslında enteresan değil, sebep horminal değil belliki, minoxil mesela hormonal dökülme icinmi değil, bence tedavi kanimizda olabilir, kan pıhtılaşması,kanımizin yeteri kadar saç köklerine ulaşmaması, pgd2 olabilir ya da tüm bu hormonal ilaçlar oral değil topikal kullanılmalı.Bende ictigimde bir fayda görmeyip surdugumde yararlı oldu.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon