Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Diana 35 ve ostrojen

SaçımınDoktoru Üyesi

Diana 35 ve ostrojen

Arkadaslar losyonlarda diana 35 in ne kadar etkili oldugunu bilioruz burdaki sac cikarma konusundaki onemli gorev ostrojene dusuor losyonlarda cylo progynova estrofem gibi ostrojen degeri biraz daha yuksek ilaclari kullanmak daha mantikli olmazmi goruslerinizi ve bilgilerinizi bekliorum iyi forumlar

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun cevabını sadece androcur ekleyen oldu mu losyona ve de nasıl sonuç aldı? Dianede ki sipreteron asetat mı yoksa etinil estradiol mü saç çıkışına daha büyük destek oluyor onun için androcur da sadece sipreteron asetat ve baya bi yüksek dozda olduğu için losyonda androcur kullanan olduysa bizi bilgilendirirse bu soruya cevap buluruz. Eğer androcur sanıldığı gibi saç çıkışında etkisi az ise dianede ki etinil estrediol ün etkisi daha fazladır.(bende böyle düşünüyorum) Eğer öyle ise dediğiniz estrofem gibi östrojen türevi ilaçları kullanmak daha mantıklı olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haklisiniz muros adminim peki hangi madde ise yarior bunu tam olarak cozersek o madde hangi ilacta daha fazlaysa onu kullanmak sac sorunumuzu buyuk olcude cozecektir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Androcuruda diane 35 ide bi seneye yakin oral olarak kullandim ostrojen kadar sac dokulmesine etkili bisey yok bence androcur cok bi ise yaramiyor ama topikal olarak durum ne olur bilmem cunku deriden emilme olayi var ikisininde ayni oranda deriden emildigini varsayarsak tabi ostrojen kat kat etkili

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben cogu forumda okudum saci cikartan ostrojen haklisin

SaçımınDoktoru Üyesi
    [QUOTE=Barmen;61405]Ben cogu forumda okudum saci cikartan ostrojen
    sac cikisi icin onemli olan vakit yillarca dokulmus olarak kalan kafa derisinin onarimi arti olarak sac koklerinin altiflesif yeniden sac uretimine baslamasi icin uzun sure lazim. dort bes,ayda,bile birsey beklemeyin. Cok hizli sonuc alan kisilerdede ilk defa tedavi uygulandiginda minoxla cok hizli sonuc aliniyor. sonrasinda cikanlarda,kaybediliyor donguye girip . Tedavinize uzun sureli olarak tedavi edilmesi gerektigini unutmayin. S
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Androcuruda diane 35 ide bi seneye yakin oral olarak kullandim ostrojen kadar sac dokulmesine etkili bisey yok bence androcur cok bi ise yaramiyor ama topikal olarak durum ne olur bilmem cunku deriden emilme olayi var ikisininde ayni oranda deriden emildigini varsayarsak tabi ostrojen kat kat etkili
    hangisi daha iyi diane 35 andracur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Androcuru bende daha once 4 ay kullandim sonuc alamadim son kez tedavime ekledim yine hayal kirikligi olursa tamamiyle tedavimden cikaracagim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sennedersen kardes minox cikardigi saclar bi zamandan sonra etki etmior geri donusu oluor ama diana 35 oyle degil saci cikarir korur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangisi daha iyi diane 35 andracur?
    androcur daha kuvvetli kadinlar uzerinde yapilan hirsutizm asiri killanma sorununda androcur icerigi cok daha guclu sonuc vermis.Dht baglaniyor hersey ama bilim dunyasi yaniliyor olabilir. Birde sac kokleri ne oluyorda sac uretmeyi kesiyor bir anda hucre yaslanmasina, bagli seyrelme dokulme olur bu dogal surecte 20 yasinda birkac ayda saclari dokulen insanlarin tek sorumlusu dht oldugunu dusunmuyorum beslenme de cocuk yastan itibaren bu dokulmeyi hizlandiriyor olabilir. Eski insanlara bakin yaslari 50 uzeri saci dokulse bile donor bolgeleri gur ve sagliklidir. Bizde ise donor alani saglam kisi sayisinda vile azalma var bence yedigimiz ictigimiz her gida urunu vucuda zararli olan sanayi tipi dogalliktan uzak urunler metabolizmaya,zarar veriyor ve en kolayda sac hucrelerine zarar,vermeye, basliyor. Buyuk sehirde oksijen oranida dusuk arti zararli bir cok maddeyi soluyoruz. Bunu peder bir kac haftaligina istanbuldan koye gittiginde farkettim adamin sac telleri kalinlasmisti arti annemde goz kenari kirisikliklari azalmisti. Bence,yasadigimiz sehir dogadan uzak asiri stress beslenme bozuklugu hucrelerin daha erken yaslanmasina sebebiyet veriyor tamamen
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 1/3 123 SonSon