4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: aşırı saç dokulmesı (fotograflı)

Yeni Üye

Exclamation aşırı saç dokulmesı (fotograflı)

merhabalar yasım 19 ve kendımı bıldım bıleleı saclarım dokuluyor son zamanlarda yanlarda asırı acılmalar onlerde acılmalalr ve cılız bışey oldu bu cok moralımı bozuluyor doktora gıtmıstım bana mınoxıl yazdı ve buunu kullandıkca daha cok doktugunu fark ettım sonra bıkraktım bıktım artıkbu durumdan yardım edın babamın amcalarımın falan sacları burak ozcıtın sacları gıbı aılede sac sıkıntısı olan yok ben neden boyleyım (resım yuklemeye calıstım yapamadım yardımcı olursanız atarım)
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20170411_000039.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saclarinin önden ve yandan fotograflarinida çek at ve eğer sac tedavisine baslicaksan o saci kisaltman lazim baya uzun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Oncelikle gecmis olsun forumda sac dokulmelerine baktigimda yaslarin artik cok ufak oldugunu goruorum resmen yedigimiz ictigimiz hersey buna cok buyuk etken bence dogal tedaviler uygula yasin geregi kimyasallara baslama hemen

SaçımınDoktoru Üyesi
    saclarin cok ince telli duruyor hep mi boyleydi yoksa yenimi bu hali bunu belirlersen gercekten dokulme yasiyormusun yoksa sadece yanilsamami anlayabilirsin . Dokuleceksede kafada durmuyor malesef saclar bence birseyler aktif oluyor vucudda ve saca zarar vermeye basliyor dokulme mekanizmasini gercek anlamda bulunana kadar dokulmeyede kesin cozum bulamayacagiz
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.