7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: dermaroller sonrası minox baş ağrısı

SaçımınDoktoru Üyesi

dermaroller sonrası minox baş ağrısı

dermaroller yaptıktan sonra minox uygulayım dedim ama kafamda özellikle dermarolleri yaptığım yerlerde şakak kısımlarda yanma ve ağrı oluştu , bu kötü bir şey midir ? eğer öyleyse dermaroller sürdükten biraz zaman sonra minox kullanayım

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanma normal sonuçta siz gözenekler açıkken minoxu sürüyorsunuz oda daha iyi emilim yapıyor yaraya tuz basmak gibi düşünün.

saçma sapan işler yaparsanız böyle olur
    bunu ilk olarak kim öne sürdü bilmiyorum ama dermarol kullanıp minoxilin direk kana karışmasını sağlamak o kadar tehlikeli ki anlatamam
    ağır hipertansiyon hastalarında bile oral olarak kullanılır minoksil, damardan tedavi öldürür arkadaşlar
    ne saçmış ya

Üye
    Yer
    Istanbul
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanma normal sonuçta siz gözenekler açıkken minoxu sürüyorsunuz oda daha iyi emilim yapıyor yaraya tuz basmak gibi düşünün.
    gecen forumda bir yazi vardi dermaroller kullandiktan sonra 24h gecip minox kullanimi daha faydali oluyor diye. sizce minox sürüp sonra dermaroller mi daha iyi olur yoksa ertesi gün minox mu?

Yeni Üye
    minox uzun vadede kalp çarpıntısı yapıyor.Kana karışırsa daha tehlikeli olabilir.dermarollerdan sonra yağ karışımlarını sürmen daha güvenli olur

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes te aynı değil genel konuşmayın ben enjektörle delip minoxu basıyorum kendi bünyenize göre ayarlayın nasıl kullancağınızı.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermaroller satan firmalar ürünün tek başına bir işe yaramadığını, minoxil benzeri ürünler ile kullanıldığında iyi sonuçlar alındığını söylüyorlar. Normal yaşantınızı etkileyecek yan etkiler görüyorsanız tedavinizi değiştirin.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)