Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 18 yaşında agresif dökülme lütfen yardım(miracle losyon)

Yeni Üye

18 yaşında agresif dökülme lütfen yardım(miracle losyon)

arkadaşlar 15 yaşımdan beri saçlarım dökülüyor şuanda 18 yaşındayım tepe bölgem özellikle vertex bölgem çok döküldü araştırdığım kadarıyla cellegance , miracle losyon ve min-dut losyon öneriliyor yaşım dolayısıyla kullanmaya çekiniyorum ama artık saçlarım çok döküldügü için kullanmakta istiyorum sizin öneriniz neler olur. özellikle miracle losyon hakkında kimisi kullan demiş kimisi yaşın erken demiş

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dökülmem baya agresife benziyor miracleye başla min dut şimdilik kullanma sonuç alamazsan başlarsın.

Yeni Üye
    bu durum için miracle içeriği sizce nasıl olmalı

Yeni Üye
    yardım edecek kimse yokmudur

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı can.clk7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu durum için miracle içeriği sizce nasıl olmalı
    Başta düşük doz başlayabilirsin duruma göre tedavini yönlendirirsin miracle losyonun orjinal konusuna bakmalısın.

Standart dozla başlayabilirsin konuyu incele minoxu dediğim gibi düşünme şimdilik dökülmenin büyük ihtimal hormonal olduğunu düşünüyorum bu yüzden miracleye başla yan etki görürsen haber ver dozu azaltırız.

Yeni Üye
    o zaman ben miracleye 1 kutu aldactone,1 kutu diane,1 dekort ampul ile başlayayım yanına ek olarak yakı+ısırgan+lavanta losyon kullanmayı planlıyorum ayrıca günde iki defa yeşilçay içmeyi düşünüyorum bu tedavi uygunmudur

Alıntı can.clk7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman ben miracleye 1 kutu aldactone,1 kutu diane,1 dekort ampul ile başlayayım yanına ek olarak yakı+ısırgan+lavanta losyon kullanmayı planlıyorum ayrıca günde iki defa yeşilçay içmeyi düşünüyorum bu tedavi uygunmudur
    Aynen başlayabilirsiniz.

Yeni Üye
    Sonuç nasıl?

Yeni Üye
    Arkadaşlar yaz döneminde 1 aylık miracle tecrübem oldu. Ancak yan etki yapabileceği için bıraktım. Şuan 18 yaş için ne önerirsiniz , dökülmem çok agresif . Şakak kalmadı gibi. Cell ve seti öneriliyor, ek olarak azalderm ve ketoral gibi kremler var. Yanetkisiz ama güçlü tedavi önerileriniz nedir? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Sayfa 1/2 12 SonSon